ALLAH Bozmasın

Allah bozmasın, bu yıl Ramazan ayı o kadar sakin geçiyor ki, kimse kimseye bulaşmıyor, akara kokara karışmıyor, seçim de bitti nasılsa, siyasi partilerdeki durumlar da ala.

Geçtiğimiz hafta güzel işlere imza attık. Değirmen Durağı ile Kipa yanında bulunan led ekranların işletmesini aldık. Artık SHA’nın reklamveren müşterilerine daha da iyi hizmet vereceğiz. Web sitemizle, gazetemizle ve dev ekranlarımızla firmaları müşterileri ile buluşturmada yine etkin rol oynayacağız. Ozan Kardeşimle birlikte daha da iyi işler yapacağız. Allah utandırmaz inşallah!

Silivri Belediyesi de vatandaşlarımızın Ramazan ayını dolu dolu geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Hafta sonu Silivri Sahili’nin halini görmenizi isterdim doğrusu. Adeta iğne atsan yere düşmez vaziyetteydi. Bu kalabalık bölgedeki esnaflara da öyle bir yaradı ki, görüştüğüm birçok esnaf arkadaşım halinden memnundu. Erseven Sitesi önü ve daha ilerideki eski Risus önündeki düzenlemelerden dolayı ilk etapta birçok vatandaş karşı çıkmıştı yapılan değişikliklere, ama şimdi görüyoruz ki amacına ulaşmış yapılmak istenen.

Aynı “istemezük”  laflarını şimdi yine duyuyoruz ilçemize Yunanistan’dan gelen yabancı konuklarımız için. Başından beri yapılan uygulamanın doğru olduğunu ve yapılması gerektiğini savunanlardanım. Din turizmi diye bas bas bağırıyor Başkan Işıklar. Vallahi ben de buradan bağırıyorum din turizmi diye. Silivri için, Silivri’nin şu andaki imkânlarla gelişebilmesi için yapılabilecek en doğru şey, gelen misafirler dini, dili, ırkı ne olursa olsun ama gelsin, Silivri’ye artı bir şeyler katsınlar, su içsinler, yemek yesinler gezsinler, belki şu an 200-300 kişilik gruplarla geliyorlar ancak ileriki dönemlerde çoğalacağını hepimiz biliyoruz. Umarım bu yolda yapılan yatırımlar boşa gitmez, umarım bu işe de siyaseti bulaştırıp köstek olmazlar. Silivri’de yaşıyorsak bir şeyler katmamız lazım, bir omuz da bizim atmamız lazım. Elimizdeki değerlere sahip çıkarak Silivri’nin gelişimine elimizden geldiğince katkı sunmak lazım…

Mutlu ve bol kazançlı bir hafta geçirmenizi umut ederek Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

YORUM EKLE

banner3196

banner3883

banner3552

banner3197

banner3841