banner3088

Anlamadım Gitti !...

Ben bu sezon Silivrispor maçlarının hiç birinden bir şey anlamadım gitti. Yahu arkadaş bir bakıyorsun bu takım hiç ummadığın maçlardan puanlar çıkarıyor bir bakıyorsun alması gereken maçlardan hiçbir şey yok. Son 3 haftaya bir bak bakalım sizler ne görüyorsunuz? Attığımız gol 1 ( yazıyla da bir) yediğimiz gol 3, aldığımız puan 4, kaybettiğimiz puan 5. Dünkü Ümraniye maçında girdiğimiz gol pozisyonu ben saydım sadece iki. Birde siz sayın bakalım sizde kaç çıkacak? Adamların bir  9 numaralı futbolcusu var adı Özer, internete girmesini bilen herkes bu adamın özelliklerini çözerde bir tek bizim defans bunu çözemedi ya pes doğrusu. Adam her çıktığı hava topunu aldı, dikkat ettim de Ümraniyespor bırakın orta sahayı defansından bile ayağa toplarla çıkıp ataklarını olgunlaştırırken biz uzun ve gelişi güzel toplarla gol girişimlerinde bulunmaya çalıştık.

RASİM’E ALKIŞLARR…

 Eğer bir takımın yıldızı, kurtarıcısı kalecisi ise varın o takımın halini sizler düşünün. Ben Rasim’i en çok eleştirenlerden biriyim fakat dün sahada öyle bir kaleci izledim ki maçın bitmemesini ve o Rasim’i doya doya izlemek ihtiyacını hissettim. Vallahi bravo kendinden emin tavırları ile bir kaleci ancak bu kadar olur.

DİĞER TRANSFERLER NEREDELER?

Ara transfer döneminde kadroyu güçlendirmek için tam 4 transfer yaptık. Transferler niçin yapılır? Kadroyu güçlendirmek ve eksik görülen yerlere takviye yapmak için değil mi? Ama yok bizde transferler saha kenarında salına salına yürüsün diye yapılıyormuş ta bizlerin bundan haberi yokmuş. Neyse bunu da yeni yeni öğrenmeye başladık var bunda bir hayır diyelim artık. Vallahi kimseye salladığım falan yok dün dikkatimi çekti. Dört transfer yapmışız bu transferlerin biri sahada ikisi yedek 90 dakika yedek kulübesinde diğeri de bilmem nerede? Peki o zaman adama sormazlar mı yada en azından ben buradan soruyorum madem oynatmayacaktın o halde ara transferde neden transfer yaptın? Şimdi teknik direktör Kaya Tevfik Saygılı diyebilir ki, ben rakibe göre sahaya takım çıkarıyorum. Kendine göre , haklı olabilirsin ama Oğuz’u 35 dakika oynasın diye mi sahaya sürdün.  Yada Oğuz ile rakibi 35 dakika da mı yenecektin bir 10 dakika daha bekleyemedin mi? Oğuz’u çıkarıp yerine sahaya sürdüğün Yunus Aydın sana göre oyunun şeklini ne kadar değiştirdi? Sen bu davranışınla Oğuz’u harcadığının farkında mısın? Haaa bu arada bizim genç Gencay’ın akibeti ne oldu? Yoksa o çocuğu tatile falan mı yolladın? Pes doğrusu bir takımla ancak bu kadar oynanırdı ve sen bunu başardın. Bu arada senin oynattığın futbolla Tekin hocanın oynattığı futbol arasında ne fark var? Takımın üzerine şu ana kadar ne koydun bundan sonra ne koymayı düşünüyorsun? Alttaki takımlarla puan farkı her geçen hafta kapanıyor bunun farkında mısın? Önümüzdeki hafta sonu oynayacağımız Bingöl deplasmanında hangi değişikliklere gideceksin. Yada soruyu bir başka şekilde sorayım takım üzerinde bu kadar sık oynarken senin aklın hiç karışmıyor mu? Şimdilik bu kadar önce bunlara bir cevap bulalım da gerisini daha sonra konuşuruz

 
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211