3 iş yerini soydular, çaldıklarıyla yakalandılar

Silivri’de şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde bulunan 4 şahıs, 3 iş yeri soygununun faili çıktı.

12 Mayıs Cuma günü gece saatlerinde polis ekiplerince durdurulan 34 DL … plakalı şüpheli araç içerisinde bulunan 4 şahsın kimlik sorgulamaları yapıldı. Yapılan sorgulamada araç içerisinde bulunan M.G.  B.G. E.A. ve M. E.Y. isimli şahıslardan B.G.’nin yoklama kaçağı olduğu  ve aynı zamanda da hırsızlık suçundan firari olarak arandığı tespit edildi.

Araç içi malzeme deposu gibi

Polislerin araç içerisinde yaptığı aramada da hırsızlık suçlarında kullanıldığı düşünülen 1 adet kar maskesi, 1 adet murç, 1 adet tornavida, 2 adet siyah renkli boyunluk, 1 adet NATO ibareli biber gazı, 1 adet pusulalı komando bıçağı ele geçirildi. Yapılan incelemede şahısların biri emlak, biri market, biri de lokanta olmak üzere 3 iş yerinden hırsızlık yaptıkları anlaşıldı.

Çaldıkları da araç içerisinden çıktı

Araç içerisinde yapılan aramada hırsızlık yaptıkları 3 işyerinden çaldıkları tespit edilen yiyecek malzemeleri ile bir miktar para da ele geçirildi. Şahıslar, Asayiş Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınırken, sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 16:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

cezalar yetersiz can yakmıyor adamlarda düz gidiyor,en az 2-3 sene yatırıcan hapiste,vatandaşa vur yetkisi vericen bakalım yapabiliyorlarmı

banner2755

banner2251

banner2588