banner3088

Esenyurt’ta korkutan yangın: 2 kişi dumandan etkilendi

ESENYURT'TA 4 KATLI BİR BİNANIN BODRUM KATINDA BULUNAN BEYAZ EŞYA TAMİRHANESİNDE YANGIN ÇIKTI. YANGINDA ÇOK SAYIDA KİŞİ MAHSUR KALIRKEN, 2 KİŞİ DUMANDAN ETKİLENDİ. DUMANDAN ETKİLENENLERE İLK MÜDAHALEYİ YAPAN VE ÜZERLERİNE BATTANİYE ÖRTEN İTFAİYE EKİPLERİ DURUMU SAĞLIK EKİPLERİNE HABER VERDİ.

Esenyurt’ta korkutan yangın: 2 kişi dumandan etkilendi

Esenyurt’ta 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan beyaz eşya tamirhanesinde yangın çıktı. Yangında çok sayıda kişi mahsur kalırken, 2 kişi dumandan etkilendi. Dumandan etkilenenlere ilk müdahaleyi yapan ve üzerlerine battaniye örten itfaiye ekipleri durumu sağlık ekiplerine haber verdi.

Esenyurt İncirtepe Mahallesi’nde 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan beyaz eşya tamirhanesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. Yangında çok sayıda kişinin mahsur kaldığı ve 2 kişinin dumandan etkilendiği öğrenildi. Dumandan etkilenenlerin üzerine ilk müdahaleyi yapan ve battaniye örten itfaiye ekipleri durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212