banner3088

Kağıthane’de 5 aracın karıştığı zincirleme kaza

KAĞITHANE'DE ÇOK HIZLI GİTTİĞİ VE MAKAS ATTIĞI İLERİ SÜRÜLEN LÜKS ARAÇ KONTROLDEN ÇIKARAK ZİNCİRLEME KAZAYA NEDEN OLDU. 5 ARACIN KARIŞTIĞI KAZADA OTOMOBİLLERİN TEKERLERİ FIRLADI ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ. KAZAYA KALDIRIMDA İLERLEYEN BİR BİSİKLETLİ DE KARIŞTI, 2 KİŞİ HAFİF YARALANDI.

Kağıthane’de 5 aracın karıştığı zincirleme kaza

Kağıthane’de çok hızlı gittiği ve makas attığı ileri sürülen lüks araç kontrolden çıkarak zincirleme kazaya neden oldu. 5 aracın karıştığı kazada otomobillerin tekerleri fırladı ortalık savaş alanına döndü. Kazaya kaldırımda ilerleyen bir bisikletli de karıştı, 2 kişi hafif yaralandı.

Kaza, sabah saat 08.30 sıralarında Kağıthane’de meydana geldi. İddiaya göre, lüks bir aracın sürücüsü hızlı bir şekilde ve makas atarak seyrettiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybetti. Sürücüsünün kontrolünden çıkan lüks araç zincirleme kazaya neden oldu. 5 aracın karıştığı kazada otomobillerin tekerleri fırladı ortalık savaş alanına döndü. Kazaya kaldırımda ilerleyen bir bisikletli de karıştı. Bisiklet sürücüsü ve 1 otomobil sürücüsü hafif şekilde yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar polis ekiplerine ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Yaralılar sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri ise kazayla ilgili inceleme başlattı.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196