Bakırköy'de lüks tekne alevlere teslim oldu

İstanbul'da, Ataköy açıklarında akşam saatlerinde lüks bir tekne bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Denizin üzerindeki tekne alev topuna dönerken, yangın Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından söndürüldü.

Bakırköy'de lüks tekne alevlere teslim oldu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İstanbul’da, Ataköy açıklarında akşam saatlerinde lüks bir tekne bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Denizin üzerindeki tekne alev topuna dönerken, yangın Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından söndürüldü.

Ataköy açıklarında akşam saat 18.00 sıralarında bir tekne bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Lüks teknenin yanması sahilin birçok yerinden görüldü. İhbar üzerine yangını söndürmek için olay yerine Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri sevk edilirken, alevlerin diğer teknelere sıçramaması için ekiplerin gözetiminde tekne açığa çekildi. Açığa çekilen tekne, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşık 1 saatte söndürüldü.

Polis olayla ilgili inceleme başlatırken, teknenin alev topuna döndüğü anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.