banner3088

Bazen söyleyecek çok şeyin vardır

Bazen söyleyecek çok şeyin vardır.Ama söyleyemezsin kelimeler boğazında düğümlenir,nefes bile alamazsın.Ağlamak istersin gözpınarların kurumuştur,ağlayamazsın.O zaman hasretlerinde terk edilişler gibi aniden geldiğini anlarsın..

Kaçmaktır tek çözüm diye düşünürsün.Kaçarsam,herkesten uzaklaşırsam değerimi anlar dersin ve hiç düşünmeden geride kalacakları hesap etmeden gidersin.Dönülmez diyarlara ya da içindeki sapkın noktalara.Aslında farkına varmadan kendini cezalandırırsın.Giden zaten gitmiştir. Ve ne yaparsan yap istemediği sürece dönmeyecektir.

Ağlarsın günlerce,gecelerce..Neden ben diye sorarsın ? Gözyaşların ıslatır çoğu zaman yastığını ve usulca uykuya dalarsın.Rüyan olur sevdiğin,kabusun işe zamansız gidişi..

Her baktığın yüzde,restorantlarda,kafelerde onun yüzünü arar gözlerin,her kokladığın parfümde onun kokusunu ararsın..Ama her şeye rağmen en güzeli nedir bilir misin sevmelerin ne olursa olsun onunla aynı havayı soluduğuna,onun iyi olduğuna şükretmendir.Ve o an terk edişlere bile şükredersin.Seninle olmasa da hayatta ya varsın mutlu olsun dersin..

 

 
YORUM EKLE

banner3205

banner3153

banner3211

banner3196