AVM’de sergilenen aracı çalan zanlı yakalandı

İstanbul’da çekiliş için sergilenmek üzere bir AVM önüne getirilen otomobili çalan zanlı, yakalanarak adliyeye sevk edildi.Alınan bilgiye göre, geçen yıl ekim ayında toplu çekiliş için Beylikdüzü’ndeki bir alışveriş merkezi önüne...

AVM’de sergilenen aracı çalan zanlı yakalandı

İstanbul’da çekiliş için sergilenmek üzere bir AVM önüne getirilen otomobili çalan zanlı, yakalanarak adliyeye sevk edildi.

banner2829
Alınan bilgiye göre, geçen yıl ekim ayında toplu çekiliş için Beylikdüzü’ndeki bir alışveriş merkezi önüne tırla getirilen otomobil, park edildiği sırada görevlileri iterek aracın anahtarını alan bir kişi tarafından çalınmıştı. Henüz plakası dahi bulunmayan lüks otomobili çalan zanlı, dün yurt çapında düzenlenen “Türkiye huzur” uygulaması kapsamında İstanbul Fatih’te sahte plakalı otomobille denetime takıldı. Yapılan denetimler sırasında polis noktasına takılan M.Ç. (44), çaldığı araçla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Benzer suçlardan poliste çok sayıda kaydı bulunan ve 10 yıl cezaevinde hapis yatan M.Ç., emniyetteki işlemlerinden ardından bu sabah adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE

banner2755

banner2251

banner2588