Beylikdüzü'ndeki lodos faciasının boyutu drone ile görüntülendi

Beylikdüzü'nde fırtınanın etkisiyle 15 katlı bir binanın uçan çatısı, metrelerce ötedeki karşı binanın bazı dairelerinden içeri girmişti. Ortalığı birbirine katan facianın boyutu drone ile görüntülendi.

Beylikdüzü'ndeki lodos faciasının boyutu drone ile görüntülendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Beylikdüzü’nde fırtınanın etkisiyle 15 katlı bir binanın uçan çatısı, metrelerce ötedeki karşı binanın bazı dairelerinden içeri girmişti. Ortalığı birbirine katan facianın boyutu drone ile görüntülendi.

Beylikdüzü Barış Mahallesi’nde saat 13.00 sıralarında fırtınanın etkisiyle 15 katlı bir binanın çatısından koparak uçuşan parçalar, metrelerce uzaklıktaki binanın bazı dairelerinden içeri girmiş. çatıdan uçan kalaslardan biri penceresinden içeri girdiği evin duvarına saplanırken, duvara saplanan kalas diğer dairenin içine geçmişti. Dairelerin içi savaş alanına dönerken, olay sırasında evde olan bazı vatandaşlar ise durumu hafif sıyrıklarla atlatmıştı. Şiddetli lodosun etkisiyle hasar gören çatı ve çatıdan kopan parçaların girdiği pencereler havadan drone ile görüntülendi. Görüntülerde hasarın boyutu ortaya çıktı. 15 katlı binanın çatının lodosun etkisiyle dağıldığı biraz ilerdeki apartmanda bulunan dairenin pencerelerin de kırıldığı görüntülere yansıdı.

Bakmadan Geçme