banner3088

Beytüşşebap'a hain saldırı: 10 Şehit, 7 yaralı...

Yine kalleşçe bir saldırı...

Gecenin karanlığından yararlanan kana susamış vampir yarasalar, dingin uykusundakiBeytüşşebap'ın üzerine tünemişler...

Arkalarında 10 şehit, 7 yaralı asker bırakarak karanlık inlerine doğru kaçmışlar!

Vampir yarasaların liderleri bu olayı öğrendiğinde çok çoook üzülmüş ve bu olaydan kendisi gibi çok üzüldüğünü tahmin ettiği dostuna, kendisini yanlış anlamaması için, bir mesaj göndermiş:

Sevgili Dostum, son olay sebebiyle ne kadar üzüldüğümü bilemezsen. Sabahtan beri iki gözüm iki çeşme ağlirem. Bizim haylaz oğlanın vukuatı... Benim haberim bile olmamıştır ha. Aha ben de sizin gibi şimdi televizyondan öğrenirem valla... Silvan'ı, Çukurca'yı, Dağlıca'yı, Antep'i kana bulayan, ocakları söndüren haytanın işi... Şu bildiğin Feymoz işte... Yediği önünde yemediği arkasında ama; O, illa da kan içeceğem diye tutturir.

Yoksa sümme haşa, beni bilirsen, tanırsen, ben öyle bir şey yapabilir miyem? Yine bilirsen, beni kan tutiyi. Hatırla sonra, hani o ceviz ağacının altında, o ıssız dağın yamacında senin için mükellef bir sofra hazırlamıştım, bir tarafta aslan sütü, bir tarafta kuş üzümü, muhabbetin belini kırıyorduk; ceviz ağacından bir karınca tam da dumanı tütmekte olan tandır kebabının üzerine düşmüştü de kıyamamıştım ona, garibim o da karnını doyursun, demiştim...

Karıncayı bile öldüremeyen ben mi adam öldürecem? Senin de gördüğün gibi ben çok barış severem, silahtan nefret ederem.

Bilirem, sen geçtiğimiz ay Şemdinli'de yüzlercesi, bu olay sonrası da sayısız sabilerin öldürülmesine, ağzı süt kokan taze kuzilerin telef edilmesine daha çok üzilirsen...

Üzülme, boş ver dostum! Ben sana kıyamam. Binlercesi yoluna feda olsun! Hem tohimine para mı vermişem; 300'ü gider, 500'u gelir.

Her şerde bir hayir vardir. Bakarsın bu kıyımlar körpe kuzilerin sahiplerinin de kinini artırır ve ayrışmayı hızlandırır.

Sen de köşenden, "Kürtlere özgürlük, demokrasi" ne bilem senin ağzın iyi laf yapir, şöyle süslü cümleler kurarsen, bir yazı yazarsen bu iş daha da hızlanır. Bıktım bu inlerden, toprak altında yaşamaktan, kendimi köstebek gibi hissedir olmişem. Bu sene de pireler türedi... Vücudum nar gibidir ha, kızarmayan yeri kalmamıştır. Yoksa sen de gördün, Allah'a şükür senin dolabında olmayan benim mahzenimde gânidir.

Ha bir de Başbakan'a yüklenmeyi sakın ihmal etme! Bizi konuşturmiyi, konuşanı içeri alıyı diye yazmaya devam et! Oni iyice köşeye sıkıştır ki bir an önce "Pes" desin.

Şu toprak inden tez vakit kurtulmak istirem. Şöyle Şemdinli, Şırnak, Çukurca, Hakkarı'nin kuzeylerinden Dıyarbakır'a kadar uzanan toprakları bana verseler, ben de bir an önce derebeyliğimi kursam, bu defa şatomun bahçesinde seni ağırlasam, şöyle karşılıklı iki tek atsak fena mi olir?

Feymoz haytasının önüne de Hatay'ı atarız, onun da sesini keseriz. Çocukken baba Esed'i çok dinlemiş herhal, "Hatay bizimdir dir, başka bir şey dimez"

Ben her şeyi demokrasiyle, silah kullanmadan halletmek istirem.

Ben barış istirem, savaş degil...

Haydi Hoşça Kal! Seneye görüşmek üzere, baki selam...

İmza: Karayılan

+++

Oğlum, bu mesajı hemen gönder!

Komutanım, Roc TV'den de bu olayla ilgili bir açıklama istiyiler.

Yaz o zaman:

Şanlı gerillamız bir kartal gibi Beytüşşebap'ın üzerine çökmüş ve büyük bir destan daha yazmıştır. T.C. hükümeti yayın yasağı koymıştır, açıklamıyı; 100'ün üzerinde ölü vardır. Gerekirse kan gölünde boğacağız onları!

Bunu da hemen gönder oğlum!

!!!

+++++++++++++++++++

Başka söze hacet var mı?

Nereden mi biliyorum?

Hep böyle oluyor da ondan...


HASAN BASRİ ÖZGEN

 
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196