banner3088

Adanalı Kebap Sultanköy’de

Osmanlı Mimarisi dekorasyonu, muhteşem deniz manzarası eşliğinde kendisine özgü lezzetleriyle“Türkiye’nin Aile Kebapçısı” Sultanköy’de faaliyetine devam ediyor.

Adanalı Kebap Sultanköy’de

Sultanköy’ün girişinde lezzet düşkünlerine hitap eden ve kebap dünyasında otorite kabul edilen Osmanlı Mimarisi ile dekore edilmiş“ADANALI” Restaurantlarının sahibi Zafer Elemen “bizim için para kazanmak üçüncü planda”dedi. 

Adanalı kebap restaurantlarının sahibi Zafer Elemen Adanalı’nın başarısını şöyle sıraladı; “biz müşterilerimizi misafirlerimiz hatta aile bireylerimiz gibi görüyoruz. Konuklarımızı ağırlarken ikramda yâda sunumda huzuru ve güler yüzü de ürünlerimizle birlikte servis ediyoruz ve bu da mutluluk olarak karşılık buluyor, işletmelerin başarısı da buna bağlı. Bizim için para ikinci hatta üçüncü planda geliyor, paranın amaç değil, araç olduğunun bilincindeyiz”

 
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2012, 08:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 7 yıl Önce

Telefon numaranızı bulamıyorum

burak guzel
burak guzel - 6 yıl Önce

Yemekler lezzetli fakat hijyen konusunda sinifta kaldılar bana göre. Çay bardaklari kirli is pas içinde. Fiyatlara göre daha iyi hizmet bekliyor insan ama olmayinca olmuyor demekki.

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212