Alibey'de Yoğun Mesai

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Alibey Mahallesi Altyapı Yenileme ve Sokak İyileştirme Projesi” kapsamında yenileme çalışmaları devam eden cadde ve sokaklarda incelemelerde bulundu.

Alibey'de Yoğun Mesai
banner3909
HABERİN GALERİSİ
Alibey'de Yoğun Mesai

Alibey'de Yoğun Mesai

Silivri Alibey Mahallesi’nde “Altyapı Yenileme ve Sokak İyileştirme Projesi” hızla ilerliyor. Silivri Belediyesi öncülüğünde başlatılan İSKİ, BEDAŞ, İGDAŞ ve Türk Telekom iş birliği ile yürütülen projenin 1’inci etabında yer alan 2 cadde ve 12 sokakta çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Silivri Belediyesi tarafından yağmur suyu ızgara hattı montajı, aydınlatma denemeleri, ağaçlandırma, bordür ve kaldırım yapımı devam eden cadde ve sokaklarda incelemelerde bulunan Başkan Yılmaz, ekiplerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Titizlikle yürütülen tüm faaliyetleri yakından takip eden Başkan Volkan Yılmaz, ziyaretleri esnasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek, yenileme ve iyileştirme çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Kara
Hakan Kara - 1 ay Önce

4. ay bitti 5. aya girdik. Apartmanımıza üst üste koyulan taşlara tırmanarak giriyoruz. Gelin 21. yüzyılda yaşanan sıkıntıları haberleştirin.

SIRADAKİ HABER

banner4056

banner3944

banner3883

banner3974

banner3552

banner4324

banner3841