banner3088

Bölge Trafik Köprülü Kavşağı 1000 Ton Asfaltla Yenileniyor

Silivri Belediyesi tarafından yol zemin hazırlığı yapılan Bölge Trafik Köprülü Kavşağı, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ekiplerince dökülen 1000 ton asfaltla yenileniyor.

Bölge Trafik Köprülü Kavşağı 1000 Ton Asfaltla Yenileniyor

Silivri Bölge Trafik İstasyon Amirliği yanında bulunan köprülü kavşak Silivri Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol zemin hazırlık çalışmalarının tamamlanmasının ardından 1000 ton asfalt dökülerek yenileniyor.

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Karayolları Bölge Müdürlüğüne teşekkür ettiği açıklamasında, “Silivri Belediyesi olarak yol zemin hazırlığını yaptığımız Silivri Bölge Trafik İstasyon Amirliği yanında bulunan köprülü kavşaktaki asfaltlama çalışmalarını inceledik. Yıllardır bakım yapılmayan ve bu nedenle vatandaşlarımız tarafından oldukça şikâyet aldığımız D-100 Karayolu ve TEM Otoyoluna bağlantıyı sağlayan bu kavşak, 1000 ton asfalt dökülerek yeni bir görünüme kavuşacak. Silivrili hemşehrilerim adına Karayolları 1.Bölge Müdürlüğüne teşekkür ediyor, tüm ekiplere kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 4 hafta Önce

helal olsun sana başkanım şu yol yüzünden sanayiye gitme derdi bitti her yer çukur çukurdu. çok teşekkür ederiz.

gumuşyakalı
gumuşyakalı - 4 hafta Önce

bu işlerle bızı kandıramazsınız eskı yola asfalt gerkıyormuş dokulmuş bız ona bakmıyoruz sıfırdan ne yaptınız onu anlatın onu gösterın gumuşyaka guneydogudakı en ucra bır köyden daha berbat buraya ne yaptınız onu anlatın gösterın bızde sızı alkışlayalım gelen gıdenı aratırmış gumuşyaka hep bunu yaşadı huseyın turan ve huseyın Agu ile bırlıkte huseyın agu degırmene unu ugutmeye donunce sevındık fakat şimdi yıne onu arar olduk

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211