banner3088

Boşnak Bahçe Mevkii Çekim Alanı Oldu

Silivri Belediyesi ekiplerince Boşnak Bahçe Mevkii’nde gerçekleştirilen peyzaj ve park çalışmaları tamamlandı.

Boşnak Bahçe Mevkii Çekim Alanı Oldu

Silivri Belediyesi ekiplerince Silivri Sahili Boşnak Bahçe Mevkii’nde başlatılan peyzaj, yürüyüş yolu ve park çalışmaları sona erdi. Silivri sahil kordonunda yayalaşmayı arttırmak ve çekim bölgelerini sahilin dört bir yanına yaymak amacıyla başlatılan çalışmalar tamamlandı. Silivri Sahili’nin en işlek bölgelerinden biri olan Boşnak Bahçe Mevkii’nde özellikle çocukların aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirdikleri çocuk oyun grupları yerleştirildi.

NELER YAPILDI?

Düzenleme alanında toplamda 1172 m2 sert zemin, 164 m2 çocuk oyun alanı, 989 m bordür imalatı yapıldı. Bölgede gerçekleştirilen çevre düzenlemeleri kapsamında sert zemin, toprak dolgu, sulama ve elektrik tesisat çalışmaları tamamlandı. Bitlendirme ve çim serim işlemleri de tamamlanan bölgeye çocuk oyun grubu ve kent mobilyası yerleştirilerek modern bir görünüme kavuşturuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Palaporta
Palaporta - 8 ay Önce

..Biz 15 yıl önceki eski çekim alanını özledik :)

Vatandas
Vatandas - 8 ay Önce

Özlersin sen değişime ayak uyduramadiginiz için eskiyi özlersin. Herşey değişirken yerinde sayip büyük bir köy haline gelen Silivri gelişmeye çalışan insanlara ihtiyaç var. Bağnaz ideolojiye değil .

GUMUŞYALILAR ELMALIK MEVKI SAKINLERI
GUMUŞYALILAR ELMALIK MEVKI SAKINLERI - 7 ay Önce

GÜMÜŞYAKA SAHIL ŞERIDİ DE ADETA BIR DERE KENARINI ANDIRIYOR BÖYLE GÖZ BOYAMNAK BIR YERI ALLAYIP PULLAYIP SANKI HER TARAF AYNI İMİŞ GIBI ATMAYIN BU İŞLERİ ARTIK HERKES HER ŞEYI GÖRUYOR BYOK HIÇ BIRINIZIN BIRINDEN FARK AKP LI BELEDIYEYIDE GÖRDUK CHP Lİ BELEDIYEYIDE GÖRDUK EN SONUNDA MHP Lİ BLŞEDEDIYEYIODE GÖRDUK HEPINIZ BIR BIRINIZIN AYNISISINIZ OLAN VATANDAŞA OLUYOR GULTFEN BIR GELINDE GUMULŞYAKADA BIR SAAT GEZININ BAKIN ÇEVRE NASILDIR. ARITMA TEHSISI DEDILER DERENIN İSLAHI DEDILER 3 YIL OLDU DAHA AYNI YERINDE SAYIYOR

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196