banner3088

Cumhuriyet Coşkusunu Birlikte Yaşayalım

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. Yıldönümü nedeniyle ilçedeki cadde ve sokakları bayraklarla donatan Başkan Işıklar, 29 Ekim kutlamaları kapsamında gerçekleşecek Cumhuriyet Parkı açılışı, Cumhuriyet Yürüyüşü ve Kıraç Konseri’ne tüm Silivrilileri davet etti.

Cumhuriyet Coşkusunu Birlikte Yaşayalım

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 90. Yıldönümü nedeniyle Silivri’nin cadde ve sokaklarını bayraklarla donattı. Binaları Atatürk posterleriyle süsleyen Başkan Işıklar, hemşerilerini 29 Ekim Salı Günü gündüz gerçekleşecek Cumhuriyet Parkı açılışı ve akşam yapılacak Cumhuriyet Yürüyüşü ve Kıraç Konseri’ne davet etti.

 

İSTANBUL’UN EN BÜYÜK PARKI AÇILIYOR

29 Ekim Salı Günü Kaymakamlık makamında ve ilçe stadında yapılacak resmi programın ardından, Cumhuriyet Parkı’nın açılışı gerçekleştirilecek. 40 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen, İstanbul’un en büyük parkı olma özelliğini taşıyan Cumhuriyet Parkı Yeni Mahalle Toplu Konutlar bölgesinde açılarak bölgeye büyük bir canlılık getirecek.

 

CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ 19.00’DA

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Salı akşamı Silivri Belediyesi önünden başlayacak Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleşecek. Atatürk Anıtı’na kadar devam edecek yürüyüşte bayraklarla ve söylenen marşlarla cumhuriyet coşkusu hep bir ağızdan dile getirilecek.

 

KIRAÇ SİLİVRİLİLERLE BULUŞACAK

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının finalinde ise Kıraç Silivrililerle buluşacak. Silivri Sahili Festival alanında konser verecek Kıraç, Silivrililerin cumhuriyet coşkusuna coşku katacak.

 

90. YIL KUTLAMA PROGRAMI- 29 Ekim Salı :

14.00     Cumhuriyet Parkı Açılışı- Sevim Avni Çoğal İlkokulu Yanı

19.00     Cumhuriyet Yürüyüşü- Belediye önünden Atatürk Anıtı’na

19.30     Silivrispor Aslıtolia Halkoyunları Topluluğu (Silivri Sahili Festival Alanı)

20.00     Kıraç Konseri

 

 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 01:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilknur
Ilknur - 7 yıl Önce

Super isiklar

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196