banner3088

Cumhuriyet Mahallesi Çileden Kurtuluyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İSKİ Silivri Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Mahallesinde alt yapı çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Mahallesi Çileden Kurtuluyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İSKİ Silivri Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Mahallesinde alt yapı çalışmalarına başladı. AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı ve İBB Meclis Üyesi Rıfat Kutlu, SKM Başkanı Hüseyin Turan ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte çalışmaları yerinde denetledi.               

AK Parti heyeti, İBB’nin Silivri’de yaptığı Arıtma tesislerinin tamamlanmasına az bir süre kala başlayan alt yapı çalışmalarıyla ilgili yetkililerden bilgi aldı. İlçe Başkanı Rıfat Kutlu “ Cumhuriyet Mahallesi halkımızın, uzun süredir yapılmasını beklediği alt yapı çalışmaları bugün itibari ile başladı. Bu konuyla ilgili yaptığımız açıklamalar da sürecin olabildiğince hızlı bir şekilde işletileceğini belirtmiştik. Şimdi arıtma tesislerinin yapımının sonuna gelindi. Buna paralel olarak da Cumhuriyet Mahallemizin alt yapı çalışmaları da başlamış oldu. Gerçekleşen çalışma neticesinde, alt yapının tamamlanmasıyla mahallenin atık suyu kollektörler vasıtasıyla arıtma tesisine gönderilecek. İlçemizde ki bütün atık sular İleri Derece Biyolojik Arıtma tesisimizde içilecek seviyede arıtılarak, Marmara Denizinin  iç kısımlarına doğru gönderilecek. Bu vesile ile de denizimizin temizlenmesiyle birlikte, deniz turizminde de ön planda olan bir ilçe haline geleceğiz. İlçemize sağladığı bu hizmetlerden dolayı İBB Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’a teşekkür ederiz ” dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 17:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz
yılmaz - 5 yıl Önce

Keşke her zaman seçim olsa Silivrimizin nin tüm sorunları biter.

meral
meral - 5 yıl Önce

Çok şükür

murat
murat - 5 yıl Önce

güzel haber tebrikler yapanlara olması gereken

sami
sami - 5 yıl Önce

hayırlı olsun guzel

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196