banner3088

Demiral’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral dün gece Selimpaşa Emlak Konutları A3 Blokta çıkan yangın nedeni ile mağdur olan site sakinlerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Demiral’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral dün gece Selimpaşa Emlak Konutları A3 Blokta çıkan yangın nedeni ile mağdur olan site sakinlerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020, 23:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜLER TAMEŞ
GÜLER TAMEŞ - 6 yıl Önce

seli̇mpaşa emlak konutlarinda si̇temi̇zde ak parti̇ i̇lce başkani di̇lek demi̇ral göstermi̇ş oldugu yakin i̇lgi̇den yardimlarindan dolayi vede komşularima sahi̇p çikmiştir başkan di̇lek demi̇ral bi̇nlerce teşekkür ederi̇m

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

emlak konut toki̇ binasinda az daha ölüyorduk,nadir beye sordunuzmu yangın alarmı neden çalmamış diye,yangın alarmı çalsaydı duman apartmanı kaplamadan dairelerimizi boşaltabilirdik,evlerimizde dumana mahsur kalıp çocuklarımızla zehirli dumanı soluyup hastahanelik olmazdık,anladikki̇yangin alarmi sadece süsmüş.

Necdet ali
Necdet ali - 6 yıl Önce

Kime sahip çıkmışlar. Geldiği doğrudur, ancak tepki ile karşılaşmıştır. Site yönetimi örtbas rtmeye çalışıyor.

Canan celik
Canan celik - 6 yıl Önce

Selimpaşa emlak konutları yönetimi en basit konularda dahi insanlara açıklama yapmaktan aciz, pasif bir yönetim malesef..resmi evraklarda isimleri yazılı olan yönetim nerde....Bu olayda Ataşehir emlak konut genel müdürlüğünde ki asıl yöneticiler bir kriz masası oluşturması lazım.mağdur ailelerin sorunlarinı,binanın biranonce eskisinden daha temiz ve guvenli hale getirilmesini ve hatta aynı tehlikeyle içiçe yaşayan diğer site sakinlerinin oturduğu binalarda benzer sorunları gün geçirmeden çözmelidir. Hatta önce insanları toplayıp bilgi vermeli,merak edilen sorulara cevap vermelidir.emlak konut bütün bunları yapabilecek güçtedir.

Mehmet g.
Mehmet g. - 6 yıl Önce

yönetim toplantılarına katılalım.634 sayılı kat mülkiyeti kanununda ki haklarımızı kullanalım. yönetimin ibrasını isteyelim.gelir ve giderler gerekirse bilirkişilerce incelensin. bir kaçak akım rölesi bile takılamaz mıydı bugüne kadar ya arkadaşlar. yazık!

KOMŞU
KOMŞU - 6 yıl Önce

yangindan madur kalan komşularimiza geçmi̇ş olsun can kaybi olmamasi en büyük güzelli̇kleri̇ndendir site yönetiminin çalişmalarini takip ediyorum bazi komsularimiz karalama politikasi yapiyor belki ufak tefek eksi̇kler olsa bile ben site yonetiminin çalişmalarini normal buluyorum. geçmiş olsun dileklerimle

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197