banner3088

Demokrasi Platformu’ndan Işıklar’a Plaket

Silivri Demokrasi Platformu, Başkan Işıklar’a plaket takdim ederek Anadolu ve Rumeli Kültürleri Festivali’ne gösterdiği emekler için teşekkür etti.

Demokrasi Platformu’ndan Işıklar’a Plaket
Silivri Demokrasi Platformu, Başkan Işıklar’a plaket takdim ederek Anadolu ve Rumeli Kültürleri Festivali’ne gösterdiği emekler için teşekkür etti.

Silivri Demokrasi Platformu, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamında ziyaret etti. 3-7 Eylül tarihlerinde Silivri Belediyesi ve Silivri Demokrasi Platformu ortaklığında düzenlenen Anadolu ve Rumeli Kültürleri Festivali sonrası teşekkür ziyareti gerçekleştiren platform üyeleri, Işıklar’a plaket takdim etti.

“GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ DEMOKRATİK TUTUM VE DAYANIŞMADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ”

Platform, 18 ayrı derneğin katılımıyla, büyük bir coşku ve beraberlik içerisinde yapılan festivalde birleştirici ve demokratik tutumu için Başkan Işıklar’a teşekkür plaketi takdim etti. Plaketin üzerinde şu ifadeler yer aldı; “Demokrasinin olmazsa olmazlarından olan “ katılımcılık” ilkesi ışığında, bütün farklılıklarımızın barış ve kardeşlik içinde bir arada yaşama arzusu ve taleplerine aracı olan demokratik kitle örgütlerinin ortaklaşarak tüm toplum kesimlerine “barış ve kardeşlik” projesi olarak önerdiği, 3-7 Eylül 2014’de gerçekleştirilen ANADOLU ve RUMELİ KÜLTÜRLERİ FESTİVALİ’ ne maddi ve teknik katkılarınızdan çok, göstermiş olduğunuz demokratik tutum ve dayanışmadan dolayı şahsınız ve tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Demokrasinin kurum ve kuruluşlarıyla geliştirilmesinin, ancak yerelden başlayarak eşitlik, adalet ve özgürlük temelinde emekle, özveriyle, samimiyetle yükseltileceğine olan inancımızla, bu mücadeleye bundan sonra daha güçlü şekilde katkılarınızın devam edeceğine inanıyor ve talep ediyoruz.”

 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 14:17
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196