banner3088

Ekipler Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Silivri Belediyesi Park Bahçeler ile Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen temizlik, bakım ve onarım çalışmaları ilçenin birçok bölgesinde eş zamanlı olarak devam ediyor.

Ekipler Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Silivri Belediyesi ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen mevsimsel temizlik, yol bakım ve onarım, çim biçme ve atık toplama çalışmaları devam ediyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından günlük ve haftalık belirlenen çalışma takvimi kapsamında ilçenin tüm mahallelerine hızla hizmet götürülüyor. Hafta sonu itibariyle çalışmalarına start veren eken ekipler Değirmenköy Fevzipaşa Mahallesi Namık Kemal Caddesi’nde asfalt sandık yama çalışması, Ziya Gökalp Caddesi’nde parke taşı tamiri, Mimarsinan Mahallesi Çağlayan Sokakta parke taşı ve yol tamiri, Gümüşyaka Mahallesi Çayıralan Sokakta stabilize malzeme ile yol iyileştirilmesi, Mimarsinan Mahallesi Kumluk Mevkii’nde çim biçimi ve gül bakımı, Selimpaşa Mahallesi 200. Cadde ve çevresinde eş zamanlı olarak Yeni Mahalle Ece Sokak ile Hülya Sokak’da ot biçme çalışmalarını tamamladı. Silivri Sahili’nde de saha temizlik çalışması gerçekleştiren ekipler, Değirmenköy Fevzipaşa Mahallesi Mezbaha Sokakta tuvenan malzeme ile yol iyileştirilmesi, Cumhuriyet, Gümüşyaka ve Selimpaşa mahalleleri genelinde ise atık toplama işlemleri gerçekleştirdi. Ekiplerin haftalık ve günlük planlamaları dahilinde sürdürülen çalışmalar, tüm mahalleler ve ilçe merkezinde gerçekleştirilmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet sadıkoğlu
Mehmet sadıkoğlu - 7 ay Önce

Yama yapmayı herkez yapar önemli plan eski asfaltı kazıyıp yenisini dökmek....

Çanta köy fedakar sok
Çanta köy fedakar sok - 7 ay Önce

Çanta köy fedakar sokakta 12 tane cocuk var ve astım hastası bir insan yol cok toz ve cakıllı gecen gün cocuk düştü dizi dikişlik oldu park desen yetersiz duy sesimizi volkan bey bir asfalt istiyoruz bu sokaga en kısa zamanda yama yama değil boydan boya yapılması gerekiyor saglık herşeyden önemli 6 senedir buraya gelmişim evlenip daha öncesi de var sürekli bu yol için dilekçe verdik başvuru yaptık özcan yapmadı bari siz yapın buradan size cok destek cıktı sizde bizi geri çevirmeyin çanta sancak tepe mahallesi kırmızı gül caddesi fedakar sok gelin yolun haline bakın cocuklarin haline bakın

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196