banner3088

Elektrik kesintisine dikkat !

Boğaziçi elektrik Dağıtım A.Ş. Genle Müdürlüğü Yatırım ve bakım onarım çalışmaları kapsamında ilçenin bazı sokak ve mahallelerinde Cuma-Cumartesi ve Pazar günü elektrik kesintileri yapacağını duyurdu. Kesinti detayları şöyle;

Elektrik kesintisine dikkat !

23 Ağustos 2019 Cuma günü planlı kesinti programı

CUMHURİYET Mh., ÇETİN EMEÇ Cd., YETKİ Sk., TOROS Sk., ILGAZ Sk., TANDOĞAN Sk., DEFNE Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SAYALAR Mh., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır

PİRİ MEHMET PAŞA Mh., SANATKARLAR Cd., ÖZGÜR Sk., AHMET ÖNEY Sk., YAVUZ Sk., VAKKAS Sk., ÇİÇEK ÇIKMAZI Sk., EKREM ÖZER Sk., SÜLEYMAN ÖZER Sk., OSMANONBAŞI Sk., GÖL Sk., EMEK ÇIKMAZI Sk., IRMAK Sk., HIZIRHILKIN Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 10:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SELİMPAŞA Mh., 6065. Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

24 Ağustos 2019 Cumartesi günü planlı kesinti programı

ORTAKÖY Mh., İNCESU Cd., HARBİYE Cd., İLTER Bul., DUMLUPINAR Cd., YELDEĞİRMENİ Cd., HÜMAYUN Cd., OVAYENİCE Cd., KADIKÖY BAĞLARI Cd., MİLLET BAHÇE Cd., MERA Cd., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜK KILIÇLI Mh., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ALİPAŞA Mh., CANDARLI Sk., SADİ Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 10:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜK KILIÇLI Mh., LAİKLİK Cd., AKİF ÇEŞME Sk., ERİŞ Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

25 Ağustos 2019 Pazar günü planlı kesinti programı

FEVZİPAŞA Mh., HAKİMBEY Sk., MEZBAHA Sk., ARI Sk., VARDAR Sk., ARDIÇ Sk., DİNÇ Sk., ÇİL Sk., YUSUF ZİYA KAYA Sk., ZİYA GÖKALP Cd., KETEN Sk., SELİMİYE Sk., KUŞAK Sk., CENGİZ Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 00:01-09:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3197