banner3088

Helvacı Sokak’ta Çalışmalar Sona Yaklaştı

Silivri Belediyesi ekiplerince Piri Mehmet Paşa Mahallesi Helvacı Sokak ve bağlı sokaklarda gerçekleştirilen yol yapımı, kaldırım ve aydınlatma çalışmaları sona yaklaştı.

Helvacı Sokak’ta Çalışmalar Sona Yaklaştı

Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Piri Mehmet Paşa Mahallesi Helvacı Sokak ve bağlantılı sokaklarda yol yapım, kaldırım ve aydınlatma çalışmaları sona yaklaştı.

Helvacı Sokak başta olmak üzere Dede Bayırlı Sokak, Özgür Sokak ve Çeltik Sokak’ta eskimiş kaldırımlar yenilenerek, sokaklarda tamburlu granit taş döşemesi ve granit plak kaldırım imalatı gerçekleştirildi.

Yetersiz olan sokak aydınlatmalarının yerine toplamda 40 adet led ışıklı aydınlatma direği yerleştirildi. Yayaların sıklıkla kullandığı sokaklara, araçların kaldırıma park etmelerini önlemek amaçlı belediye logolu yol sınır taşları yerleştirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali çinkılıç
ali çinkılıç - 1 yıl Önce

sayın başkan özellıkle Gümüşyaka Elamlık mevkı ve cıvarı burada hıç dolaştınızmı bız burada resmen çamurlara batıyoruz lutfen artık burayada bır göz atarsanız bızlerde burada yaşdıgımızı hatırlayacagız sonsuz saygılarımla Elmalık mevkı Osmanıye sokak sakınlerı gümüşyaka

faik erdem
faik erdem - 1 yıl Önce

seçimler geliyo ya bunlar hep ondan :)

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196