banner3223

Herşeyin başı eğitim

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Birlik şoför ve muavinlerine hizmet standartlarının yükseltilmesi ile ilgili eğitim verileceğini belirtti.

Herşeyin başı eğitim

Geçtiğimiz günlerde Silivri- Yenibosna arası yolcu taşımacılığı yapan Silivri Birlik muaviniyle, bir vatandaş arasında Büyükçekmece’de yaşanan olaylı tartışmanın ardından, toplu taşımacılıkla ilgili sorunlara çözüm bulmak adına bir hareket başlatan Büyükçekmece Gönüllü Sivil Toplum Platformu Yöneticileri, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamında ziyaret etti. Büyükçekmece Gönüllü Sivil Toplum Platformu Başkanı Köksal Çebi önderliğinde yapılan ziyarette, Silivri Birlik şoför ve muavinleri ile yaşanan sorunlara kalıcı bir çözüm bulunması gerektiği dile getirildi. Ziyarete Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Ercan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Meral Türkmen ve basın mensupları da katıldı.

 

HİZMET STANDARDI YÜKSELECEK

Yerel yönetim olarak konuyla ilgili tüm sorumluluğu Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Biz Silivri Birlik Otobüslerinin şehir içinde durmamaları, şehir içi trafiğini engellememeleri adına kendilerine yaklaşık 7 bin m2 bir yer tahsis ettik. Tabi bu bir süreç, zamanla bir düzene gireceğine inanıyoruz. Biz de Silivri Birlik otobüslerinde hizmetin yeterli kalitede verilmediğine dair şikâyetler alıyoruz. Her şeyin başı eğitim. Bu konuyla yakından ilgileniyoruz. Şoför ve muavinlerimize hizmet standartlarının yükseltilmesi ile ilgili bir eğitim verilecek. Silivri Birlik Kooperatifi Başkanı Emin Uysal Bey ile koordineli bir şekilde bu eğitimleri gerçekleştireceğiz” dedi.

Büyükçekmece Gönüllü Sivil Toplum Platformu Başkanı Köksal Çebi, Silivri’de de Gönüllü Sivil Toplum Platformu kurulabileceğini ifade ederken, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar da Silivri Kent Konseyi ile bu konuda ortak bir çalışma yapılabileceğinin altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3212

banner2252

banner3196