banner3088

Hızır Hılkın köprüsü açıldı

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, dana önceden söz verdiği üzere Hızır Hılkın Köprüsünün tamamlanarak halkın hizmete açıldığını duyurdu.

Hızır Hılkın köprüsü açıldı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının ardından AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, milletvekilleri aday adaylarından oluşan heyetle yapımı tamamlanan Hızır Hılkın Köprüsüne gelerek, halkın hizmetine açıldığını ilan etti. Bozoğlu, köprünün yenileme sürecinde emeği geçenlere Başta İBB Başkanı Mevlüt Uysal olmak üzere teşekkürlerini iletti. Bozoğlu, yapılan çalışmaya ilişkin şunları söyledi: “Boğluca Deresi ıslah çalışmaları kapsamında yenilenen Hızır Hılkın Köprümüz siz değerli vatandaşlarımızın kullanımına açılmıştır. Ufak tefek peyzaj ve ışıklandırma çalışmalarının ardından Boğluca Deremiz Silivri'mize ayrı bir güzellik katacak. Bu güzel köprümüzü bizlere kazandıran İBB Başkanımız Mevlüt Uysal'a ve emeği geçen bütün kurumlarımıza çok teşekkür ederiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

bir köprü yapacaksınz diye bir dere yapacaksınız diye yıllardır insanlar çile çekiyor. bitirin artık şu sahayı artık iskinin kazıp bırakıp kaçtığı yerleride bir zahmet toplayın

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212