banner3088

Hürhaber 8. yaşını kutladı

Silivri’nin ilk günlük gazetesi Hürhaber, sekizinci yayın yılını Klassis Otel’de düzenlenen yemek ve konserle kutladı. Grup Ada ve Yonca Lodi’nin sahne aldığı konser davetlileri doyasıya eğlendirirken, Silivri’nin siyaset ve iş camiası Hürhaber’in gururuna ortak oldu.

Hürhaber 8. yaşını kutladı

 

İlhan Uygun’un sahibi olduğu Hürhaber Gazetesi, sekizinci yayın yılını dün akşam Klassis Otel’de düzenlenen yemekle kutladı. Grup Ada ve Yonca Lodi’nin sahne aldığı yemeğe TBMM Başkanvekili ve bölgemiz Milletvekili Meral Akşener, Silivri Kaymakamı Mesut Demirkol, Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, ilçe protokolü, sanayici ve iş adamları, gazetenin eski çalışanları, yerel basın mensupları ile Silivri’nin siyaset alanındaki birçok ismi katıldı.

Yüzlerce kişinin ağırlandığı yemekte Hürhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlhan Uygun, İstanbul Yerel Gazeteciler Derbeği (İYGAD)’a bağış yaparken, Kaymakam Mesut Demirkol ve Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a altın kaplama Atatürk rozetleri armağan etti.

Davetliler yemekte geç saatlere kadar doyasıya eğlenirken, özellikle Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener’in konuşması büyük alkış aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211