banner3869

İETT Silivri’den çekildi, Silivri Birlik taşıyacak

Bir süredir Silivri’nin Gümüşyaka, Çağdaşkent, Değirmenköy, Çanta mahalleleri ile Cezaevi’ne yolcu taşıyan İETT,22 Şubat’tan itibaren Silivri bölgesinden çekiliyor.

İETT Silivri’den çekildi, Silivri Birlik taşıyacak
banner3909

2007 yılında Silivri’ye seferlere başlayan İETT, 22 Şubat 2021 tarihi itibariyle Silivri ve mahallelerine yapmış olduğu seferleri durduracak. Gümüşyaka, Çağdaşkent, Değirmenköy, Çanta mahalleleri ile Cezaevi’ne yolcu taşıma seferlerini S.S. 115 Nolu Silivri Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin (Silivri Birlik) yapacağı öğrenildi.

Yeni çalışma ve güzergah bilgisi;

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 01:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Peace
Peace - 2 hafta Önce

İETT nin hizmetlerini daha da yaygınlaştıracaklarına, araçları geri çekiyorlar. Silivri İstanbul'un üvey evladı gibi görüyorlar maalesef...

Yavuz Kır
Yavuz Kır - 2 hafta Önce

Zaten sıkıntı vardı, şimdi daha kötü olacak. Meydan Silivri birlik e kaldı. Şöförler zaten sorunluyum, hiç bir şey soramıyordun hemen yağ gibi üste çıkıyorlar, istedikleri gibi araç kullanıyorlardı!. Yandık ki ne yandık. Bu yaz ve bundan sonra sıkıtı çok. Allah bizlere kolaylık versin. Hayırlı olsun.

Star 19
Star 19 - 2 hafta Önce

Ya ayıp diye bi şey var vatandaşa her şey çok güzel olacak diyorlar ama hic de güzel olmuyor

Melihşah ÖZEN
Melihşah ÖZEN - 2 hafta Önce

Büyükşehir in hizmet etmeme yatırımlarından biri daha

Melek
Melek - 2 hafta Önce

Malesef ki üzücü bir haber orada yaşayanlara. Hicbir birlik iett olamaz. Zaten şoförlerin saygısızlığı vardi simdi iyice meydan onlarin oldu. Allah yolcuların yardımcısı olsun.

harun
harun - 1 hafta Önce

İBB tebrik ederim. Halkı ne kadar düşündüğünü Silivri birliğe bırakarak gösterdi..Herkes mutlu şimdi. Böyle devam et İBB ..yazık gerçekten..

Şaşmaz
Şaşmaz - 1 hafta Önce

Yazıklar olsun ibb*birileri pastadan payını alırken vatandaş yine mağdur????

Nihat yolasigmaz
Nihat yolasigmaz - 1 hafta Önce

Bu büyükşehir belediyesinin işi değil yeni seçilen başkanla kooperatifin işidir .Silivri halkı yandı leş gibi pis arabalara binicez .Söförlerde malum.


banner3944

banner3883

banner3974

banner3552

banner3212

banner3841