banner3088

İlçede Kar Nöbeti

Dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışlarında Silivri Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen kar küreme ve tuzlama çalışmalarıyla, karla mücadele sorunsuz şekilde devam ediyor.

İlçede Kar Nöbeti
İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı çalışmalarını sürdüren Silivri Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına gece de devam etti. Başkan Yardımcısı Hasan Solak ve Fen İşleri Müdürü Mustafa Tuncay Durgut’tan ilçe genelindeki çalışmalar hakkında bilgi alan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 24 saat görev başında olan Silivri Belediyesi karla mücadele ekiplerinin çalışmalarına bizzat katıldı.

İlçenin her noktasında aralıksız devam eden çalışmalarla birlikte, Silivri Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’ne gelen talepleri de karşılayan ekipler, karla mücadele çalışmalarını gece boyunca sorunsuz sürdürdü.

 

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ 24 SAAT GÖREVDE

24 saat görev başında olan Silivri Belediyesi Karla Mücadele Ekiplerine, 736 10 02 ve 444 20 47 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2251