banner3088

Işıklar Eğitim-Sen İle Kahvaltıda Buluştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü kapsamında Eğitim-Sen üyeleri ile bir araya geldi.

Işıklar Eğitim-Sen İle Kahvaltıda Buluştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nde Eğitim- Sen Silivri Şubesi’ni kahvaltıda ağırladı.

Yelken Restaurant’da gerçekleştirilen kahvaltıya Silivri Eğitim-Sen Şube Başkanı Caner Erdoğan, Sendika Genel Sekreteri Aysun Oral ve birçok üye katıldı.

Başkan Işıklar kahvaltıda yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:“Eğitim günümüzde hiç olmadığından daha çok gerekli. Bizler üretimle, eğitimle kalkınabileceğini göreve geldiğimiz günden bu yana söylüyoruz. Bu toprakları eski hoşgörüsüne geri kavuşturacağız. Minicik çocuklara el uzatanlar bizim ülkemize ait değildir, olamazda. İşte bizi bu dar boğazdan eğitim çıkaracak, eğitimciler çıkaracak, siz çıkaracaksınız. Sizlere bu noktada çok büyük görevler düşüyor. Eğitim bizim bir parçamız ve ben de kendi elimden geldiği kadar bu camiaya hizmetlerde bulunmaya çalışıyorum. Eğitim bizim birinci önceliğimiz. Bu duygularla hepinize teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196