banner3088

Konutlar Alt Geçidine Neşter Vurulacak

Silivri’nin kanayan yarası haline gelen Yeni mahalle konutlar alt geçidiyle ilgili düzenle çalışmaları nihayet başlıyor.

Konutlar Alt Geçidine Neşter Vurulacak

Silivri Yenimahalle alt geçidiyle ilgili geçici düzenleme çalışmaları başlıyor. Şoför esnaflarıyla, vatandaşların çilesi haline gelen ve zaman zaman ölümlü kazaların da medya geldiği alt geçitte çalışmaların Perşembe günü itibariyle başlayacağı öğrenildi. Viyadük projesinin hayata geçirilene kadar sinyalizasyon sistemi ve birçok değişikliğin yapılacağı geçici düzenleme ile alt geçitte yaşanan sorunların bir nebzede olsa çözüme kavuşturulması planlanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan konutlar alt geçit köpründe, Silivri Belediyesinin de destek vereceği alınan bilgiler arasında.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
serec koc
serec koc - 2 yıl Önce

almanyadan geldim.gercekten taraf olmassan bertraf olmanin ornegini aci
ama gerceginihissetim.aynen AKP li.olmayan il ve ilcereler.ceremezi belli.avrupdaki siyasi farki gormeyen.
siyasi ahlaki anlayamazsiniz...
bilincsiz cehalete..kurban olmusuz

Selin
Selin - 2 yıl Önce

Bir de su soruyu sormak lazim. Neden kendi adiyla yapiyor bunu buyuksehir? Ayrica odenek veriyor mu ki ilinin bir ilcesi olan Silivri Belediyesi'ne, bir de bu acidan bakin alkis tutmadan.

Vatandaş 2
Vatandaş 2 - 2 yıl Önce

E5 belediyenin mi de.

ahmet hamdi
ahmet hamdi - 2 yıl Önce

Hüseyin Turan zamanında Silivri'nin yüzyıllık altyapısı yapılmıştı. Şu an en hafif bir yağmurda, yollardan kokudan geçilmiyor. O parti, şu parti önemli değil. Hesap sorma, hesap verme geleneği bu topluma yerleşmedikçe bir adım ileri gidemeyiz. Yeni yapılan Boğluca deresinin ıslah çalışmalarının olacak kuvvetli bir su baskınında yeterli olacağını zannediyor musunuz ? Hep birlikte göreceğiz.

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

İBB el atmadan bir şey yapılması mümkün de degil zaten silivri belediyesi de yapılacak geçidin çevresine çiçeklendirme yapar artık

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Bakin akp gelsin silivriye bak gorun hizmeti,

Hakan hakan
Hakan hakan - 2 yıl Önce

Bazı arkadaşlar taraf tutmaktan bahsetmişler bazilarida ödenek geliyormu demişler galiba ödeneklerin zorunlu olarak parti renklerine göre degil nüfusa gelişime ihtiyaçlara göre dagitildi gindan ni haberler... öyle keyfe.keder bu ilce bizden değil diye paradan kısılan bir semt il ilçe kesinlikle yok .bu odemeler her ay düzenli şekilde bütün il ilçelere aktarılır önemli olan bu gelirin yönetilmesi yönetmeyi bilmeyen aç kalır.

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196