banner3088

Küpe FM ve Bay Bilici Sihirli Mikrofon’da

Fatih Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl beşincisi gerçekleştirilen ve dinleyicilerin oylarıyla belirlenen “5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”nin ön elemesi sona erdi. Ön eleme sonrasında Yılın En İyi Yerel Radyosu kategorisinde ve Yılın En İyi Yerel Radyo Programı kategorisinde Küpe FM, Yılın En İyi Radyo Konuk Programı kategorisinde de Kamil Bilici aday gösterildi.

Küpe FM ve Bay Bilici Sihirli Mikrofon’da

Türkiye genelinden radyo dinleyenlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen ön elemede, üç günde tüm kategorilerde tam 1.871.987 oy kullanılarak bir rekora imza atıldı. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı yarışmada, radyo dinleyicileri 24 Ocak – 07 Şubat 2017 tarihleri arasında kendi adaylarını zirveye taşıyabilmek için 20 kategoride oylarını kullanmaya devam ediyorlar.

Ön elemeden sonra, kategori birincilerinin belirleneceği oylamalar, www.sihirlimikrofon.org internet sitesi üzerinden yapılıyor.

9 ŞUBAT AKŞAMI YAPILACAK

Sürpriz sanatçıların katılımı, Ceyhun Yılmaz’ın sunumu ve Ozan Çolakoğlu’nun müzik direktörlüğünde gerçekleşecek büyük ödül töreni 9 Şubat 2017 Perşembe akşamı, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak.

Desteklerinizle Sihirli Mikrofon Trakya'ya geliyor

www.sihirlimikrofon.org/oylama adresinde

2. Kategoride "Yılın En İyi Yerel Radyosu" olarak "Küpe Fm"i

17. Kategoride "Yılın En İyi Radyo Konuk Programı" olarak "Kamil Bilici - Ķüpe Fm"i

20. Kategori de "Yılın En İyi Yerel Radyo Programı" olarak "Kamil Bilici - Ķüpe Fm"i

Seçip çıkan güvenlik kodunu 4605'e ücretsiz gönderin. Sihirli Mikrofon'a hep birlikte bir adım daha yaklaşalım...

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212