banner3088

MHP Silivri’den temizlik işçilerine çorba ikramı

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, Silivri’nin temizliği için büyük özveriyle çalışan Silivri Belediyesi temizlik işçilerini ziyaret ederek sabah çorbası ikramında bulundu.

MHP Silivri’den temizlik işçilerine çorba ikramı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, sabahın ilk ışıklarında Silivri Belediyesi Temizlik İşleri Personelini ziyaret etti.

Sabahın erken saatlerinde göreve başlayan işçiler ile mesai öncesinde bir araya gelen MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, çorba ikramında bulunarak işlerinde kolaylıklar diledi.

Büyük özveriyle görev yapan işçileri kutlayan Yalçın, “Sizlerin ilçemize emekleri çok büyük. Bizler de sizin ne kadar zor şartlar altında görev yaptığınızı bilerek bu sabah sizlerle birlikte olmak istedik. Bu sıcak çorba bir vesile belki ama unutmayın her zaman sizlerin yanında sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz. Silivri’nin mis kokulu caddeleri sokakları sizler sayesinde pırıl pırıl oluyor. Yaptığınız iş hem fedakarlık gerektiriyor hem de özveri. Mutlu Silivri’nin inşasındaki emeklerinizden dolayı sizleri tebrik ediyor, işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Başkan Yalçın, işçilere yönelik yaptığı konuşmasından sonra birlikte çorba içerek mesailerine uğurladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner3152

banner3196