banner3088

Özvarnalı'dan Türkiye ikinciliği

Özvarnalıdan Türkiye ikinciliği Uzun yıllardır Silivri’de faaliyet gösteren, sektörde başarılı işlere imza atan Öz Varnalı Sigorta,2017 yılında yapmış olduğu çalışmaları ile Türkiye ikincisi oldu.

Özvarnalı'dan Türkiye ikinciliği

Bu yıl Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenen AXA Sigorta 2018 Acenteler Strateji Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Susesi Luxury Resort’ta gerçekleşen etkinliğe AXA Sigorta yöneticilerinin yanı sıra 51 ilden 370 acente katıldı.

Sloganı “Biz AXA’yız, Bir Başkayız” olarak belirlenen toplam 3 günlük toplantının sunuculuğunu ünlü sinema oyuncusu Toprak Sergen üstlendi.AXA Sigorta 2018 Acenteler Strateji Toplantısına Silivri’den de 10 yılı aşkın süredir Silivri’de sigorta sektöründe faaliyetini sürdüren Öz Varnalı Sigorta sahibesi Elif Öz Varnalı katıldı.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Bireysel Emeklilik dalında Türkiye ikincisi olan Özvarnalı ’ya plaket takdim edildi.

Tören sonrası konuşan Elif Özvarnalı“Bu sıradan bir AN değil, plaketimi Olgun Bey’den almak ayrı bir mutluluktu. Hepimizin başarı hikâyeleri var elbette ve hiçbir başarı tesadüf değil sözü doğru, bu an o kadar özel ki ilmek ilmek emek var her bir zerresinde Azim var, İnanç var, Umut var, yoktan nasıl var edilir var. Bir insanın çalıştığı iş ortakları ile paralelliği sonsuzluğa gider var. Önce sağlığımız yerinde olsun. Saygı, sevgi, dürüstlük hep pusulamız olsun. Çok kıymetli CEO’muz Yavuz Ölken ve sevgili Bölge Müdürümüz Zafer Atila başta olmak üzere; tüm yönetime, bölgeme, sevgili Cem Çelenk’e, daima güvenle yanımızda olan tüm sigortalılarımıza sonsuz teşekkür ederim ”dedi.

Etkinlik sonrası bu başarı anları ölümsüzleştirmek adına çekilen fotoğraflarla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2253