banner3088

Paçalı “Direnme gücümüzü tüketmiş bulunuyoruz”

Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği Başkanı Erman Paçalı,” Ne yazık ki uzun süren mücadelemize rağmen artık direnme gücümüzü tüketmiş bulunuyoruz” diyerek derneğin “gerekli mali olanakların yetersizliği nedeni ile artık sadece hak temelli faaliyetler yönünden çalışmalarına devam kararı alındığını “söyledi.

Paçalı “Direnme gücümüzü tüketmiş bulunuyoruz”

Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği Başkanı Erman Paçalı, derneğin resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla almış oldukları kararı üye ve takipçileriyle paylaştı. Paçalı, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.;

Değerli üyelerimiz/takipçilerimiz;

Ne yazık ki uzun süren mücadelemize rağmen artık direnme gücümüzü tüketmiş bulunuyoruz. Bu alanda faaliyet gösteren her STK'nın olduğu gibi bizim de birikmiş olan ve altından kalkamadığımız klinik borçlarımız, çoğunu toplayamadığımız üye aidatları, yok denecek seviyede az ve yetersiz yardım ve bağışlar gibi derneğin ayakta kalabilmesi için gerekli mali olanakların yetersizliği nedeni ile derneğimiz artık sadece hak temelli faaliyetler yönünden çalışmalarına devam kararı almıştır.

Derneğimizin Acil Yardım Çağrı Hattı bugün itibariyle geçici/süresiz kapatılmıştır.

Tüm bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Umarız en kısa sürede bu sıkıntıları giderebilir, hak temelli faaliyetlerin yanı sıra hizmet temelli faaliyetlerde de yeniden buluşabiliriz.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196