banner3088

Sanatseverler Pazar kahvaltısında buluştu

Sanatçı, yazar, gazeteci Lerzan Öke’nin kurucusu olduğu ve 36 yıl aralıksız başkanlığını sürdürdüğü Sanatçılar ve Sanatsevenler Kulübü Derneği’nin toplantısı, Silivri Sanatçılar ve Sanatseverler Köyünde yapılan Pazar kahvaltısıyla devam etti.

Sanatseverler Pazar kahvaltısında buluştu
Dernek merkezinin İstanbul değil Silivri’de olacağını belirten Öke, derneğe yeni kan getirmesi amacıyla,  toplumun ve derneğin gelişmesinde rol oynayabilecek,  projeleri ile katkı sağlayabilecek yeni üyeler kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.
Pazar günü yapılan toplantıya Silivri Kaymakamı Faruk Bekarlar, Silivri Emniyet Müdür Yrd. Gülay Tunçer, Silivri Kadın Girişimciler Derneği Başkanı, Silivri SİAD ve Trakya SİFED yönetim kurulu üyesi Aynur Süleymanoğlu,Dr. Verona Sibel Doina İsmailoğlu,Türkiye Memeder Derneği Merkez Doktoru Ayten Balıkçıoğlu,Silivri Güli Çocuk Yuvası Kurucusu ve Müdiresi Pedagog Nurten Daniş,Mektebim Okulları Müdiresi Eğitimci Elvan Özsan,Tiyatro Sanatçısı, oyuncu  Özgür Efe Yeşilpınar ve dernek üyeleri katıldı.Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 09:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya
Hülya - 4 yıl Önce

ay ne güzel pıtır pıtır pıtırcıklar. ay severim ben bu sanatı

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196