banner3088

Silivri’de ekmek fiyatı zamlandı

İstanbul'un birçok ilçesinde uzun zamandır zamlı tarifeyle satılan ekmeğin, işçilik maliyetleri, Un ve elektrik gibi önemli girdilerinde yaşanan anormal fiyat artışlarına dayanamayan Silivrili fırıncılar, bu sabahtan itibaren zamlı olarak satışa sundu. Silivri’de 1,25 TL'den satılan ekmek 25 kuruş zamlanarak 1,50 TL'den satışa sunuldu.

Silivri’de ekmek fiyatı zamlandı

İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) bağlı fırınların Şişli, Beşiktaş, Büyükçekmece, Beylikdüzü’nde ekmeğe yüzde 20 zam yapmasının ardından Silivri’de ekmek fiyatına zam yapıldı. Yeni zammı uygulayan fırınlarda ekmekler raflarda 1,50 TL'den satışa çıktı. Maliyetlerinin sürekli yükseldiğini dile getiren fırıncılar “Ekmeğe zam yapan en son ilçe Silivri oldu. Artan maliyetler sebebiyle mecbur kaldık” diyerek vatandaşlardan yapılan zam ile ilgili olarak sağduyu beklediklerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
seyis
seyis - 8 ay Önce

Normal , elektrik , su , doğal gaz % 60 ların üstünde zam yemişken buna kim ne diyebilir
durmak yok Zamlara devam... istikrarrr

YAKALI
YAKALI - 8 ay Önce

GÜMÜŞYAKADA ZATEN 1.50 DEN SATILIYORDU

Taner
Taner - 7 ay Önce

Su fiyatı ile alakalı ucuz siyaset yapmayı bıraksınlar. Gıda akaryakıt gibi zamlara konuşsun sayın belediye başkanı. Editör toplasan 2-3 kişi yorum yazıyordur. sende normal bir mesajı bile yayınlamıyorsun. Afganmısın

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211