banner3088

Silivri’de Su Kesintisi sürüyor

Silivri’nin bazı bölgelerinde su kesintisi yaşanıyor. Suları kesik olan vatandaşlar; 8 Ocak 2020 İSKİ sular ne zaman, saat kaçta gelecek? diye araştırıyor. İşte İSKİ tarafından su kesintileri ile ilgi yapılan açıklama...

Silivri’de Su Kesintisi sürüyor

Silivrililer kesintilerin uzun sürmesinden dolayı mağduriyet yaşıyor. Yaşamın her anı için önemli olan sudan mahrum kalan vatandaşlar İSKİ'den su kesintileri hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Silivri’de ki su kesintisi konusunda bilgilendirme İSKİ su kesintileri sayfasından yapılıyor. Özellikle planlı kesintiler vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların başlamasından önce vatandaşlarla paylaşılıyor. Bunun üzerinden vatandaşların önlem alması bekleniyor.
İlçe         :              Silivri
Etkilenen Mahalleler      : Piri Mehmet Paşa Mah,Yeni Mah,Sancaktepe Mah[Çanta Bld Fatih Mah],Semizkumlar Mah,Selimpaşa Merkez Mah,Cumhuriyet Mah,Alibey Mah,Fatih Silivri Mah,Mimar Sinan Silivri Mah,Kavaklı Mah[Kavaklı Cumhuriyet Mah]
Açıklama             :            İçmesuyu Arıtma Tesisinde Onarım Çalışması Yapılmaktadır.
Başlama Tarihi   :             2020-01-07 16:49:45.0
Bitiş Tarihi           :            Çalışmanın tahmini olarak 09.01.2020 tarihinde saat 00:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.


İlçe         :              Silivri
Etkilenen Mahalleler      :    Ortaköy Merkez Mah
Açıklama             :              İçmesuyu Şebeke Hattındaki Arızanın Giderimi İçin Onarım Yapılmaktadır.
Başlama Tarihi   :               2020-01-08 10:57:29.0
Bitiş Tarihi           :             Çalışmanın tahmini olarak 8.1.2020 tarihinde saat 18:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun
Harun - 7 ay Önce

Aradım dediler arıtma tesisi bakımı ,bir daha aradım dediler boru patlamış ,bir daha aradım su seviyesi düşük pompalayamiyor. Yağmur yokken değil,yağmur yagip baraj seviyesi yükselince mi değişik değişik bahane . Bugün 2 . Gün hala gelmedi. Herşey çok güzel oluyor tebrikler . İSKİ ve buyuksehiri kutlarım. Markete gittim su kuyrugu. Anons yok SMS yok bilgilendirme yok rezillik .

Akın
Akın - 7 ay Önce

24 saati geçti be kardeşim bu kadar vakir sumu kesilir 16 da gelcek dendi yok 18 de gelcek dendi yok

Mustafa
Mustafa - 7 ay Önce

Eskiden olsa telefonlara bi sms atılırdı bi vatandaş bilgilendirilirdi. 24 saati geçen bir kesinti var daha önceleri böyle bir olayla karşılaşmayınca tedbirsiz yakalandık. Büyük şehir belediyeciliğine yakışmadı Allah sonumuzu hayır eylesin.

Bülent Aydoğan
Bülent Aydoğan - 7 ay Önce

Koca bir gün susuz hangi devirde yaşıyoruz Allah cezasını versin sorumsuz larin

Bülent Aydoğan
Bülent Aydoğan - 7 ay Önce

Sorumsuza ceza yok yaptırım yok üç günde keserler tabiki diyecek tek şey ehli olmayanı iskide barındıranlara

Yeter vallahi yeter
Yeter vallahi yeter - 7 ay Önce

Arıyoruz 2 saatte bir saat değiştirip gelecek diye diye en son gece 12 de gelecek dediler oda sabaha kaldı diyorlar . İse gidiyoruz tras , banyo rezillik. İnsanlıktan çıktık. SMS yada anons bilgiside olmayınca bu kadar yapilirmi . Buyuksehiri ve iskiyi kınıyorum. Yıllardır ilk defa böyle birşey oluyor bakalım daha neler göreceğiz . Bidonlarla millet market sırasında bugün kendimi ilkel hissettim. 3 . Gün su yok .

Gamze
Gamze - 7 ay Önce

Allah cezanızı versin

Bab
Bab - 7 ay Önce

Ya yazıktır günahtır ya bu nedir 30 saat oldu su yokk doğal gaz kombi yanmıyor ev buz bebeğimiz var
Bu resmen vicdansızlık


SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212