banner3088

Silivrililer Engelsiz Hizmete Teşekkür Etti

Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi’nden hizmet alan Silivrililer memnuniyetlerini dile getirerek, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a teşekkür etti.

Silivrililer Engelsiz Hizmete Teşekkür Etti

Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi’nden hizmet alan Silivrililer memnuniyetlerini dile getirerek, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a teşekkür etti.

Engelli ve yaşlıların tespitlerini yaparak, ihtiyaçlarına yönelik sosyal ve tıbbi rehabilitasyon programları uygulayan Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi’nin çalışmalarını, merkezden hizmet alan Silivrililer değerlendirdi. Merkezin çalışmalarından son derece memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, Başkan Işıklar’a ve personeline teşekkür etti;

UZUN AİLESİ; “BELEDİYEYE DEĞİL, AİLE DOSTLARIMIZIN YANINA GİDER GİBİ HİSSEDİYORUZ”

Sevcan- Hürriyet Uzun; “Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezinden ilk etapta fizyoterapi tedavisi aldık. Ondan önce eşim hiç yürüyemez haldeydi ama şu anda yürüyebiliyor, çok memnunuz. Fizyoterapistimizle güzel bir diyalog kurup, çalışınca bu sonuca vardık. Biz Engelli Yaşlı Koordinasyon merkezine gittiğimizde belediyenin bir birimine değil de, eşimin sevdiği arkadaşlarının yanına gidiyor gibiyiz. Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum böylesi bir hizmeti bizlere sağladığı için. Teşekkür az bile, işim çok kolaylaştı. Yüküm çok ağırdı, başkanımız bu yükü hafifletti. Aldığımız bütün hizmetlerden memnunuz, başkanımızın şahsına çok teşekkür ediyorum.”

MARŞAP AİLESİ; “TÜM PERSONEL ÇOK İLGİLİ”

Yasemin- İbrahim Marşap; “Eşim rahatsız olduğunda, bizi evimizden gelip alarak hastaneye kadar götürmeyi bırakın, hastanede refakatçilik yaparak ardından eşimi yatağına kadar getiriyorlar. Verilen hizmetlerden çok memnunuz. Hizmeti veren bütün personelden Allah razı olsun. Hepsi çok güler yüzlü ve bir o kadar da ilgililer.”

LİMON; “BİR TELEFONLA YANIMIZDALAR”

Ferruh Limon; “Bana hasta yatağını getirdiler. Ambulansla İstanbul olsun, Silivri olsun her hastaneye götürüyorlar. Ambulans personelinin hepsinden çok memnunuz, hepsi çok iyi. Yaşadığımız bu yerde, tarla ortasında evimize kadar gelerek bize hizmet ediyorlar. Bir telefonla bütün ihtiyacımızı gidermek gerçekten takdir edilmesi gereken bir hizmet.”

YILDIRIM; “YEMEĞİMİ DE YAPIYORLAR, ALIŞVERİŞİMİ DE..”

Yunus Yıldırım; “Hafta da bir veya iki gün görevliler evime gelerek bütün evin her yerini temizliyor, yemeğimi yapıyorlar. Dışarıdan varsa alışveriş ihtiyacımı dahi karşılıyorlar. Daha nasıl diyeyim, nasıl teşekkür edeyim bilemiyorum. Evimden alıp hastaneye götürüp getiriyorlar. İnanın eşimin vefatından sonra çok yakınım var ancak sadece kapımı bu arkadaşlarım çalıp halimi hatırımı soruyorlar. Hepsine çok teşekkür ederim böyle bir birimi oluşturduğu için de Özcan Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

KARAKAŞ; “HASTA OLDUĞUMDA EVİMDEN ALARAK HASTANEYE KADAR GÖTÜRÜYORLAR”

Mümin Karakaş; “86 yaşındayım evimde yalnız yaşıyorum, kendi başıma temizlik yapamıyorum. Belediyeden görevli arkadaşlarımız çok şükür haftada bir iki defa gelip her yeri pırıl pırıl yapıyorlar, yemeğimi yapıyorlar inanın bu bana yetiyor. Hasta olduğumda evimden alarak hastaneye kadar götürüyorlar. Personelin hepsine ne kadar teşekkür etsem az kalır, onlar benim bir ailem oldu. Allah razı olsun, her biri benim çocuklarım gibi oldu artık. İnşallah bir gün kendimi iyi hissettiğimde belediye başkanımıza bizzat gelerek teşekkür edeceğim, çünkü o buna layık bir insan.”

DOĞU; “RAHAT VE HUZURLU BİR ORTAM”

Sevgi Doğu; “Engelli Yaşlı Koordinasyon Merkezinin her şeyinden faydalanıyoruz. Hasta nakil konusunda olsun, çocukların eğitimiyle ilgili sosyal aktiviteler olsun hepsinden faydalanıyoruz. Personellerin hepsi benim canım, kardeşim ben oraya gittiğim zaman aile fertlerinden biriymişim gibi hissediyorum. Oraya gittiğimde ailemi, arkadaşımı, kardeşimi görmüş gibi oluyorum. Rahat ve huzurlu bir ortam.”

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2014, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212