banner3088

Sinekli kavşağı güvenli kavşak oluyor

Yıllardır birçok maddi hasarlı kazanın meydana geldiği Silivri Küçük Sanayi Sitesi- Sinekli Yolu üzerindeki kavşakta, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar kavşak tanzimi ve geometrik düzenleme çalışmaları başlattı.

Sinekli kavşağı güvenli kavşak oluyor

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Küçük Sanayi Sitesi- Sinekli Yolu üzerindeki kavşakta kavşak tanzimi ve geometrik düzenleme çalışmaları başlattı. Silivri Belediyesi hizmet alanı içerisinde bulunmadığı halde, meydana gelen maddi hasarlı kazaların biran önce sonlandırılması adına çalışmaları başlatan Başkan Işıklar, düzenlemelerin bir ay içerisinde tamamlanacağının belirtti. Bölgede incelemelerde bulunan Işıklar, meydana gelen kazaların yapılan geometrik düzenleme çalışmasıyla ortadan kalkacağını belirterek, bölgenin güvenli bir kavşak haline dönüşeceğini söyledi. Trafik güzergâhı açısından en sıkıntılı bölgelerden biri olan Sinekli Kavşağı’ndaki çalışmaların sonlanmasıyla bölgede yaşanan tehlike ortadan kalkarak Silivrililer rahat bir nefes alacak.

 

KAVŞAK DÜZENLEMESİNDE NELER YAPILACAK?

3700 metrekare kaldırım, 2200 metre beton yol bordürü, 1000 metre beton refüj bordürü, yaklaşık 2000 ton asfalt serimi yapılacak bölgede, yaklaşık 270 metre uzunluğunda ve bir metre ile 3,5 – 4 metre arasında değişen yükseklikte betonarme perde duvar imalatları yapılmaya başladı. 
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2013, 01:08
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212