banner3088

 Yeni başkan yardımcıları

Silivri Belediyesi'nde iki yeni başkan yardımcısı göreve başladı.

 Yeni başkan yardımcıları

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, iki yeni başkan yardımcısı görevlendirdi. Daha önce Çanta ve Silivri Belediyesi'nde görev yapan ve son olarak Ergene Belediyesi'nde başkan yardımcısı olarak göreve devam eden Harun Akkan, Silivri Belediyesi'nde başkan yardımcısı olarak geçiş yaptı. Yine Silivri Belediyesi'nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Emre Sarısaltıkoğlu belediye başkanı Volkan Yılmaz tarafından başkan yardımcılığına atandı.

Her iki başkan yardımcısı da bugün itibarıyla resmen görevlerine başladı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan aşkın
Hakan aşkın - 1 yıl Önce

Ak parti mhp ittifakı değil de, chp mhp ittifakı olmuş hayırlı uğurlu olsun

Reka Balkan
Reka Balkan - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun kutlarım. Umarım silivri nin tekrar adam gibi yaşanılabilir nezih bir ilçe olması için güzel hizmetler yaparlar. İlk önce çevre düzenlemesi ve komşularını rahatsız eden evlerinin önünde tavuk kümesleri durmadan çoğaltan aç gözlülere acilen gerekeni yaparlar. Kokudan ve gürültüden usandık.

DURMUŞ GÖKSU
DURMUŞ GÖKSU - 1 yıl Önce

SİLİVRİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN.. BAŞARILAR DİLERİM.. FAKAT BELEDİYEMİZDEN VE YÖNETİCİLERİMİZDEN İVEDİLİKLE YAPILMASI GEREKLİ OLAN.. SİLİVRİ DEVLET HASTANESİNİN YANINDAN AKAN KİRLİ SU KANALININ KAPATILMASINI. TALEP VE ARZ EDERİM.. SAYGILARIMLA..

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

İlk önce verilen sözler tutulması gerek volkan başkanın halk asla unutmaz verilen sözleri b cavuslu Beyciler buralar yatırım bekliyo imar bekliyo

İshak ADALI
İshak ADALI - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun Allah utandırmaz ınşAllah kolay gelsin

Gümüşyaka elmalık mevki çukurbostan caddesı ve cıvar sakınleri
Gümüşyaka elmalık mevki çukurbostan caddesı ve cıvar sakınleri - 1 yıl Önce

sayın başkan önce başarılar dılıyorum ınşAllah umarım dıyer başkanlar gıbı sızde gumuşyakaya üvey evlat mumelesı yapmazsınız bızde artık bu devletin bu ilin ilçenın nımetlerınden faydalanır bızde ınsanca yaşama hızmetlerını göruruz

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212