banner3088

Yeni Emniyet Müdürlüğü Bina Ruhsatı Onaylandı

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yeni yapılacak Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Selimpaşa Polis Karakolu hizmet binalarının ruhsatını onayladı.

Yeni Emniyet Müdürlüğü Bina Ruhsatı Onaylandı

İçişleri Bakanlığınca yapılacak Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Selimpaşa Polis Karakolu’nun yeni hizmet binaları için gerekli olan yapı izni Silivri Belediyesi tarafından verildi.

Cumhuriyet Mahallesi Meclis Sokak 99 Ada 4 Parselde bulunan maliye hazinesine ait araziye yapılacak emniyet müdürlüğü binasının ruhsatı 18 Eylül 2019 tarihi itibari ile Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından onaylandı.

Selimpaşa Mahallesi Adnan Menderes Caddesi 1266 Ada 3 Parselde mülkiyeti hazineye ait araziye yapılacak Selimpaşa Polis Karakolu binasının da ruhsat işlemi tamamlandı. Yeni hizmet binaları için inşaat çalışmalarına en kısa sürede başlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Şahin
Fatih Şahin - 13 ay Önce

Başkanım herşey güzelde çantaköy çağdaşkent bir türlü internet bağlatamıyorum alt yapı yok nasıl olcak kızıma internet. Ten ders veriliyor

Ahmet Bağcı
Ahmet Bağcı @Fatih Şahin - 13 ay Önce

O sıkıntı bir çok yerde var. Bende yaşadım Kablosuz freefiber var onlar çözüm sağladı. gayette ilgililer

cesm  baysal
cesm baysal - 13 ay Önce

sayın başkanım piri mehmet paşa mahalesi 12 inci seneye girecek daha imara açılmadı buna bir çözüm bulun ada 7 parsel 424

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212