banner3088

Yeni Mahalle’ye 18 Bin 600 Ton Asfalt Döküldü

Silivri Belediyesi ekiplerince ilçenin her noktasında eş zamanlı olarak sürdürülen yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Yeni Mahalle’de asfaltlama çalışmaları yapılarak, elverişsiz olan yollar modern bir görünüme kavuşturuyor.

Yeni Mahalle’ye 18 Bin 600 Ton Asfalt Döküldü

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçe genelinde yol ve tretuvar yapım işi kapsamında asfalt çalışmaları başlatarak, yol bakım ve onarım çalışmalarına da hız verdi. Yeni Mahalle genelinde toplam 18 bin 600 ton asfalt dökülerek elverişsiz yollar modern ve kullanışlı bir görünüme kavuştu.

7062 SOKAKTA 750 TON ASFALT İMALATI

Silivri Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerce Yeni Mahalle 7062 sokakta başlayan asfalt imalatı çalışmaları tamamlandı. Sokakta 750 ton asfalt kullanılarak imalat gerçekleştirildi.

MUSTAFA CANBAZ EMRE SARITAŞ SOKAKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Yeni Mahalle’de eş zamanlı sürdürülen çalışmalar kapsamında Mustafa Canbaz Sokak’ta da asfalt imalat çalışmaları sona erdirildi. Ekiplerce hızla gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda sokaklar vatandaşların kullanımına hazır modern bir görünüme kavuştu. Emre Sarıtaş Sokak’ta da asfalt dökümü tamamlanarak, farklı bölgelerde yol yama çalışmaları da gerçekleştirildi.

MEHMET SİLİVRİLİ CADDESİ’NE 3000 TON ASFALT

Çalışmalar kapsamında Erkin Balaban Caddesi ve son olarak de Mehmet Silivrili Caddesi’ne 3000 ton asfalt döküldü. Rumeli Üniversitesi civarında gerçekleşen çalışmaların da tamamlanmasıyla mahalle geneline toplam 18 bin 600 ton asfalt dökülmüş oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196