Yol çalışmasına Kamyon’lu tedbir!

Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesinde hafta sonu başlatılan yaya geçidi asfaltlama çalışması çevrede bulunan esnafları çileden çıkardı.

Yol çalışmasına Kamyon’lu tedbir!
 Silivri Belediyesi tarafından hafta sonu sabahın erken saatlerinde başlatılan yaya geçidi asfaltlama çalışması sırasında tedbir olarak bariyer konulması yerine asfalt kamyonunun yolun ortasına bırakılması trafik akışına engel olurken,  çevrede bulunan esnafların da tepkisine neden oldu.  Asfalt kamyonunun yolun ortasına bırakılmasına tepki gösteren esnaflar, “ Madem bir çalışma yapılıyor ve tedbir alacaklar o zaman çalışma yapılan yerin etrafını bariyerlerle çevirsinler. koskoca asfalt kamyonunun yolun ortasına bırakarak tedbir mi alınır kardeşim? Zaten esnafın işi kötü” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Diğer yandan sahildeki esnafların tepkisine neden olan yol ve yaya geçidi çalışmasının bölgede bulunan trafik ışıklarının kaldırılacağına yönelik bir çalışma olduğu öğrenildi. Trafik ışıklarının kaldırılmasının ardından trafik akışı yaya geçidi ile daha kontrollü bir şekilde sağlanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2013, 20:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasar kpn
yasar kpn - 7 yıl Önce

ne yani 2 tane lokanta yüzünden yol yapılmasa mıydı,bune biçim haber siz her tepkiyi haber yapıyorsanız memlekette tepki verilecek o kadar çok şeyler oluyorki,habere boğulursunuz yapsanız..

mutlu ören
mutlu ören - 7 yıl Önce

esnafın işi kötü dediğin yer akgün durunun yeri ona bişey olmaz sen merak etme esnafı dusunmede bırak hızmet yapsınlar yaparlar bir dert yapmazlar ayrı dert orada yemek yemek isteyenler biliyorkapının nerde oldugunu sahsen kendım yedım ...

banner3196

banner3883

banner3552

banner3212

banner3841