banner3088

Bravo

Geçtiğimiz hafta yine çok yoğun bir gündemle koşuşturduk. Buradan tek tek işlemek istedim. İlçemize Yeni Emniyet Müdürü atandı. Hoş geldin ziyaretine gittim. Sohbetimiz esnasında Sayın Haydar Özdemir’le Silivri üzerinde görüştük. Protokolü bilen, hiyerarşiyi bilen ve uygulan bir o kadar da işini seven biri olarak hafızamda yer etti. Son günlerde uyuşturucu satıcılarına yönelik yapmış olduğu çalışmalarla da yanılmadığımı bizzat gördüm. İnşaallah gençlerimizi bu illetten ve bu işin ticaretini yapan illetlerden Silivri’yi arındırır. Silivri’mize tekrar hoş geldiniz Sayın Haydar Özdemir ..

Silivri’de başka bir kurum İlçe Jandarma Komutanımız Ahmet Hakan Karaaslan..Gençlerimizi uyuşturucu illetlinden arındıracak başka bir şahsiyet,kendisinin ve ekibinin son bir haftada yaptığı icraatlar takdire şayan,aynı performans ve  kararlılıkla bu zehir tacirlerinin kökünü kurutmanız temennisiyle sizleri de tebrik ediyoruz..

Pazartesi günü Selimpaşa İtfaiye Amiri Nabi beyi de ziyaret ettim. Kendisiyle uzun uzun sohbet etme fırsatım oldu. Yeni alçıdan çıkmış kırık ayağıyla görevinin başındaydı. Gece nöbetten çıktığını ancak iş olduğu gerekçesiyle eve gitmediğini hala görev başında olduğunu belirtti. Allah size ve sizin gibi işini layıkıyla yapan, yapmaya özen gösteren tüm görevlilerimize yardım etsin.

Demiral ile Işıklar arasındaki polemiklere, karşılıklı atışmalara şahit oluyoruz son günlerde, seçim tarihi yaklaştıkça hararet göstergesi de yükseliyor. Bu atışmalar siyasetin cilvesi ancak bazen kantarın topuzu kaçıyor. Eskiden beridir siyasete aklım ermediğini, Ali Cengiz fikirler yürütemediğimi her platformda belirtiyorum. Ama vatandaş olarak görüyorum ki kim neresi işine gelirse oradan vuruyor. Bu bekli ilk bakışta taraflar için kazanım gibi görünse de bence kayıp her iki taraf için…

Başkan Işıklar’ın son dönemde ağırlıklı olarak üzerinde durduğu din turizminde gözle görülür bir canlanma var. Yunanistan’daki tur şirketleri müşterilerine sunmuş olduğu gezi programlarına Silivri’yi de dahil ettiler. Tarihi Kale Park ve Aziz Nektaryus’un Fatih Mahallesi’nde doğduğu evin yerini ziyaretler sıklaştı. Şu an Silivri’ye maddi bir katkısı yok gibi görünse de gelecek vaat eden bir gelişme, umuyorum ki yakın bir gelecekte düşünülen ve yapılan yatırımlar meyvesini verir.

İyi bir hafta geçirmeniz temennisiyle Allah’a emanet olunuz

YORUM EKLE

banner3205

banner3152

banner3211

banner3196