banner3088

Bu Bayrak İnmez, Bu Ezan Dinmez

Benim için çok uzun bir aradan sonra tekrar merhaba dostlar. Genç yazarlarımızı tanıma onurunu hep birlikte yaşamaya devam edeceğiz… Nasılsınız derken, sözel değil kalben soruyorum. Bu görüşememe süresinde darbe bile gördük be. Dedim ya uzun bir süreydi…
Ülkemizin durumu inşallah düzelecek, hükümetin hummalı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor ve herkes bu ülkenin karanlığına sebebiyet verenlerin cezasını hukuk karşısında verecek. O yüzden içimiz biraz rahat gibi, ama gibi! Sayın Cumhurbaşkanı vatan nöbetini 07.08.2016 Pazar günü taçlandırılarak sonlandırılacağını söyledi. Böylece TÜRKLERİN gücünü birliği ve beraberliğini bütün dünya görecek! Evet, hâkimiyet milletindir! Ülkemize karşı kötü düşünceli olanlar hukuk karşısında hesap vereceklerdir… Buradan Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun diyorum, bir daha böyle bir olay devletimizin başına gelmemesini temenni ediyorum… Polis de bizim Mehmetçik de bizim yavrularımız! Bu ülkemizin iki evladı! Ülkemiz bir cennet, cehenneme çevirmek isteyen kötü düşüncelere fırsat vermedik, vermeyiz!
Saklamak değil paylaşmak olsun özümüz…
Eleştirmek değil, çözüm bulmak olsun özümüz…
Yıkmakta değil yapmakta olsun gözümüz…
Saldırmakta değil sarılmakta olsun özümüz…
Doğru hisseden, dürüst düşünen bir insan, dünyadaki kötülük ve adaletsizliklerden rahatsızsa, gayet doğal olarak bunun önce kendine dokunan kısmını düzeltmeye çalışmalı, yani kendini. Bu zaten bir ömür boyu sürer.
Bizler vatanımız için tarihimizde birçok savaş ve mücadele verdik, vatan kolay kazanılan bir şey değildir. Dünya üzerinde yer alan ülkelerin çoğu vatanları uğruna savaşmışlardır. Vatanı korumak ona sahip çıkmak bizlerin başlıca görevidir.
Milletimizin, ailemizin ve sevdiklerimizin bu vatanda, bu toprakta rahat dolaşabilmesi için bu vatanın bekçisiyiz biz…
Binlerce şehit, milyonlarca gazinin kanı vardır bu topraklarda…
Ne mutlu Türk’üm diyene!
Ezanımızın dinmemesi, şanlı bayrağımızın göklerden inmemesi için vatan bu can sana feda…
Sevgiyle kalın…
 
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211