banner3088

Bunun adını siz koyun

Uzun süredir bir densize haddine bildirmek için yazdığım yazının üzerine yazı yazmadım. Üslubumu bozmadan yine bir değil bir sürü densize hadlerini bildirmek için şimdi de bu yazıyı yazıyorum.

Bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli Silivri’ye geldi. Halkın iradesiyle seçilmiş bir lider atanmış bir Paşamızı ziyaret için geldi. Doğru mudur?  Takdir sizin…

Milliyetçi Hareket Partisi, son zamanlardaki çıkışlarıyla takdir toplamaya başladı. Seçmen sayısında ciddi bir artış var. Çok güzel bir ivme yakaladı. Takdir edilecek bir durum. Ancak her zaman söylediğimi bir daha yineliyorum. İçlerindeki pislikleri temizlemedikten sonra bir arpa boyu yol alamazlar o oy yükseliş grafiği sadece tabelada kalır.

Bugün, kendini bilmez aklı sıra yalakalık yapmaya çalışan sözüm ona partisini kollayan birkaç densiz, uzun süredir bu yolda beraber olduğum, her türlü imkânsızlıklarda haber peşinde koştuğum elim ayağım gözüm kulağım muhabirim Uğur’a saldırdı. Şiddetle ve esefle kınıyorum. Bizler yerelde ne olup bitiyor okuyucularımıza bildirmek için bu yoldayız. Topu topu iki elin parmaklarını geçmeyecek insanlarız. Gece demeden gündüz demeden Silivri’de neler oluyor neler yapılıyor, neler yapılmıyor bunları haber yapıyoruz. Magazinsel haberciler değiliz. Siyasi partilerin maaşlı elemanları da değiliz. Hele Hele birilerinin adamı hiç değiliz. İhale koşturmayız, otopark, büfe, çay bahçesi kapma derdinde de değiliz. İlçe Başkanı Şenoğlu Türkyılmaz gibi alnımızın teriyle para kazanan insanlarız.

Şimdi buradan Uğur’uma saldıran o densizlere sesleniyorum;

Bu mudur Ülkücülük,bu mudur Rahmetli Başbuğ Türkeş’in emaneti ?

Kısacık aklınızla partinizin imajını mı yüceltiniz, yerlere mi düşürdünüz?

Bu yaptığınızla bizi engellediğinizi mi düşünüyorsunuz?

İlçe Teşkilatında görevli çarşaf çarşaf mail gönderen Basın sözcünüz neden konu ile alakalı bir açıklamada yapmadı?

Bu yaptığınız saldırıdan Genel Başkanınızın, İlçe Başkanınızın haberi var mı?               

Haber yapmada hiçbir zaman taraf olmadığımızı tüm okuyucularımız biliyor. Her partiye eşit mesafede olduğumuz da haber arşivlerimizden çıkarabilirsiniz.

Uğur’uma yapılan saldırıyı kınayan mail ve telefonlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yerel seçim geliyor. Hareketlerinize biraz daha özen gösterin. Aranızda bu tip insan ziyanlarını tutmayın. Beni kaybettiniz bari diğer İnsanları kaybetmeyin.

 
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211