Aksu "Silivri BBP'nin varlığını daha çok hissedecek"

banner4243

Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları üyeleri, kahvaltılı bir programda buluştu. Burada konuşan İlçe Başkanı Ramiz Aksu, "Silivri Büyük Birlik Partisi'nin varlığını daha çok hissedecek" dedi.

Aksu "Silivri BBP'nin varlığını daha çok hissedecek"
banner3909

Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları üyeleri, kahvaltılı bir programda buluştu. İlçe kongreleri öncesinde yapılanmaların tamamlandığını ve üye kayıtlarının devam ettiğini belirten İlçe Başkanı Ramiz Aksu, "İlçe kongremiz sürecinde kadın oluşumlarımıza daha çok önem veriyoruz. BBP, ilk önce devletimiz, vatanımız, bayrağımız ve ezanımız dedikten sonra partim ve ben diyoruz. Geçtiğimiz seçim süreci bizim yaklaşımımızı gösterdi. Yine aynı anlayışta olacağız. Partimize geçiş süreçlerini ittifaka zarar vermemesi adına durdurmuştur. Şuanda kayıtlarımız tekrar başladı. Şuanda bin 700'ü aşkın kayıt var. Şimdiden sonra insanlarımız bilecekler ki Büyük Birlik Partisi Silivri'de vardır" dedi.

"ÖYLE ÜLKÜCÜLER VAR Kİ..."

"Silivri'de siyaseti inanının ibretle izliyorum" şeklinde konuşan Aksu, "Öyle ülkücüler türedi ki ben bile hayret ediyorum. Biz Ülkücülüğün ne demek olduğunu biliyoruz. Ben 16 yaşındayken Ülkü Ocaklarıyla tanıştım. Kendini ülkücü olarak tanıtan arkadaşlarımıza bir şey söylemek istiyorum. Ben Afrin'e Musul'da terör bölgesinde askerlik yaptım. Biz sözde ülkücülükten bahsetmiyoruz. Biz dağlarda da bu mücadeleyi verdik. Son olarak Barış Pınarı Harekatı'nın, askerlerimizin yanındayız" diyerek sözlerini noktaladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3974

banner3552

banner4324

banner3841