banner3088

Çok Şey mi istediler?

Geçtiğimiz hafta “ kasaba” taraftar derneği ile yaptığımız söyleşiyi yayınladığımız günden beri birçok kesimden olumlu eleştiriler aldık. Aslında o söyleşide dikkat edilecek olursa isteklerin hiç birisi menfaat üzerine kurulu değildi. Ne diyordu Nedim Bozdağ, biz tesis istiyoruz. Bunu defalarca bas bas bağırdı durdu. Zaten herkes bunu istiyor ama her nedense bir türlü seslerini yükseltemiyor. Bazılarına göre bunun için yer lazımmış, yahu bırakın bunları yerden bol ne var? Ben ofiste oturup çayımı yudumlarken yer neresi olabilir diye düşünmeye başladım ki bir sürü yer geldi aklıma. Gündemde uzun süre kaldığı için sizlere hemen bir yer ismi vereyim. Hani şu meşhur Arıkanlı’ya verilen yer var ya mesela orası olabilir mi? Adamlara 85 dönüm yer veriyorsun ver 75 dönüm onlara 10 dönümde Silivrispor’a tahsis et.  Ya da Mimarsinan mahallesinden Alipaşa mahallesine giden yol üzerinde uçsuz bucaksız yerler var. Ya da başka yerler ne bileyim ben. Bu kadar zor mu anlamadım gitti. Çağır Silivrispor kulübü başkanı Mustafa Saral’ı yap görüşmeni işte sana tesis. Nasıl diye sakın bana sorma, çünkü kulüp başkanının işi zaten inşaatçılık o yüzden tesisin kralını kısa zamanda diker. Hem her fırsatta gençleri dilimizden düşürmüyoruz öyle değil mi? Şu anda Silivrispor’un bir dikili ağacı mı var? Kulüp binasının olduğu yer bile federasyona ait yani adamlar hadi çıkın deseler Yapılacak olan tesisler sonrasında daha rahat hareket edilebileceği gibi alt yapıdan yetişecek olan gençlerin daha sağlıklı ortamlarda spor yapabilmeleri de sağlanacaktır. Ve bütün bunları düşünmek için üstün zekâlı olmaya da gerek yok.

MEYDAN TARAFTAR GÖRSÜN..

Pazar günü Bursa’da oynanacak olan Bursa Nilüfer – Silivrispor maçı için “ Kasaba” derneği tarafından ücretsiz olarak otobüsler kaldırılarak takım orada da yalnız bırakılmayacak. Nedim Bozdağ ile görüşürken ne kadar ücret alınacağını sordum. Gözlerimin içine öyle bir baktı ki utandım.” Ağabey biz bu önemli karşılaşma da takımımızın yanında olmak isteyen her kesi ücretsiz olarak götürüp getireceğiz” derken ben onun gözlerindeki ışıltıyı gördüm. O halde iş şimdi gerçek Silivrispor taraftarına düşüyor. Hadi Pazar günü hep beraber takımımızın yanında olalım.

Hayırlısı olsun…

Alipaşaspor Kulübü Başkanı Ünal Güner’de sonunda ticarete atıldı. Öğrendiğime göre Ünal Güner, Alipaşa mahallesinde bir market açmış. Hani Kasımpaşa’nın göğüs reklamında kullandığı marketler zincirinin bir halkası da bundan böyle Alipaşa’da faaliyet gösterecekmiş.

 

 
YORUM EKLE
YORUMLAR
tanar yılmAZ
tanar yılmAZ - 7 yıl Önce

tesi̇sisin ttt yok futbolun f si̇ yokkkkkk yönetim ne i̇ş yapiyor...

banner3205

banner3197

banner2252

banner3196