banner3088

Göçengil: “Kaybedeceklerini anladılar..!”

CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, kimliği belirsiz kişilerce üst geçitlere asılan pankartların korkunun sinyalleri olduğuna dikkat çekerek: “Kaybedeceklerini anlayınca iftiralara başladılar” dedi.

Göçengil: “Kaybedeceklerini anladılar..!”

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, ilçedeki üst geçitlere Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kurtarmış’ın adını kullanarak hazırlanan ‘HDP, CHP, İYİ Parti İttifakı’ yazılı pankartlara sert tepki gösterdi. Seçimi kaybedeceklerini anlayınca, iftiraya başladılar!” diyen Göçengil, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bizim ittifakımız belli; büyük Silivri ittifakı..! En büyük amacımız; bu ilçede doğan her çocuğu; umut içinde, barış içinde, iş içinde, aş içinde, zenginlik içinde, refah içinde yaşatma ısrarında olan yönetim anlayışımızın devamını sağlamak..! İnsanları ötekileştiren, paramparça eden, inancını, değerlerini yok etmek isteyen bir anlayışa karşı; ilçemizde 81 ilden hemşerimiz, değerlerimiz, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimizle huzur içinde yaşamak bizim önceliğimiz! Silivri’de herkesin kendini temsil edebileceği, kendini görebileceği, biz yaratacağımız bir meclis listesi ortaya koyduk. Bu birlik, beraberliği farklı noktalara taşımak isteyenlere, bu ayrışmanın ve ötekileştirmenin asla bir parçası olmayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baba Serdar
Baba Serdar - 1 yıl Önce

Öncelikle projelerinizden bahsedin silivriye hiç bir katkınız yok ne yaptınız ve neler yapacaksınız tabi boş vaat değil icraat görmek istiyoruz

Aurelianus
Aurelianus @Baba Serdar - 1 yıl Önce

Yapma gözünü seveyim, çiçek diktiler ya!

banner3205

banner3387

banner3197

banner2250

banner3196