banner4227

Değirmenköy Stadı’nın çimleri geldi

Yıllardır kullanılamayan Değirmenköy Tesisleri için tüm imkanlarını seferber eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tesislerin en kısa zamanda tamamlanabilmesi için Spor Bakanlığı ile temasları sıklaştırdı ve sahanın çimleri de teslim edildi.

Değirmenköy Stadı’nın çimleri geldi
banner3909

Profesyonel müsabaka oynanacak seviyede yapımına devam edilen Değirmenköy Stadı’nın çimleri de geldi. 1000 kişi kapasiteli tribünleri ile bölgenin en yeni ve hazır ikinci tesisi olacak olan Değirmenköy Tesisleri yeni sezona yetişmesi için çalışmalara hız verildi. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yoğun mesai harcadığı ve ikili ilişkilerini de işin hızlıca bitirilmesi için kullandığı gelen bilgiler arasında.

TRİBÜNLER TAMAMLANMAK ÜZERE

1000 kişi kapasiteli Değirmenköy Stadı’nın tribünleri de tamamlanmak üzere. Tribünlerin ana hatlarının ortaya çıktığı ve çatının kapanmasını sağlayacak olan kolonların da atıldığı bir ay içinde üst çatının kaplamasına başlanacağı bildirildi.

ÇİMLER GELDİ

UEFA standartlarında olacak olan tesislerin zemin kaplamasında kullanılacak çimler sahaya geldi. Profesyonel maçlarında oynanabileceği standartta olacak olan tesisler için ilgili kurum sentetik çimlerin serilmesinden önce alanın tesviyesini ve drenajlarının tamamlanması için çalışmalarına başladı. Yapımı hızla devam eden tesislerin yeni sezona yetiştirilmesi planlanılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürkan Sakaoğlu
Gürkan Sakaoğlu - 4 hafta Önce

Sentetik çimle profesyonel maç sahası olmaz ki

SIRADAKİ HABER

banner4056

banner3944

banner3883

banner3974

banner3552

banner4322

banner3841