banner3088

Değirmenköy-Tüyap hattı hizmete başladı!

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu girişimleriyle İETT, Değirmenköy'den Tüyap'a otobüs seferlerinin ilkini bugün gerçekleştirdi.

Değirmenköy-Tüyap hattı hizmete başladı!

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun girişimleriyle İETT, Değirmenköy-Tüyap arası seferlerini bugün başlattı. Düzenlenen törene, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Yusuf Köroğlu, mahalle muhtarları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Programda konuşan Değirmenköylü Silivri Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf Köroğlu, Büyükşehir Belediyesi’ne ve İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na teşekkür etti. Köroğlu, “En büyük pay Sayın İlçe Başkanımızın. Emeği geçen, bize katkıda bulunan Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına ve bağlı birimlerine de teşekkür ediyorum” dedi.

'BURALARA BORÇLU İNSANLARIZ'

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu da, “Rabbim Değirmenköy’e daha fazla hizmet etmeyi ve sizlerin karşısına daha fazla alnımız açık çıkmayı bizlere nasip etsin. Kim taş taş üstüne koyuyorsa, Allah ondan razı olsun. Biz istiyoruz ki hizmet edelim. Biz buralara borçlu insanlarız. Bu borcumuzu bir şekilde ödememiz gerekiyor. Bu da daha fazla hizmetle ve çalışmakla olur. Silivri’de dengeler değişti. Halk hizmeti kimin vereceğini biliyor. Bu teveccühten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Allah bize Değirmenköy’e ve Silivri’ye daha fazla hizmet etmeyi nasip etsin” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından program dualarla, kurban kesimiyle sona erdi ve ilk sefer başladı.

Değirmenköy-TÜYAP gidiş - dönüş seferleri şu şekilde;

05.40-07.20, 09.10-11.00, 13.10-15.00 ve 16.50-18.40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Paksoy
Merve Paksoy - 2 yıl Önce

Hat acildigi icin cok tesekkurederim Fakat numkunse Değirmenköy icin de en son 16.50 olan Tuyap dönüşü saatinin 18 e de ilave edilmesini talep etmekyim..

Furkan İnam
Furkan İnam @Merve Paksoy - 2 yıl Önce

Ben değirmenköye yeni geldimde bu nerden kalkıyor bu tüyap otobüsleri

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196