banner3088

Çizgi Koleji Bursluluk Sınavı Yoğun Katılımla gerçekleşti

4-5 Ocak tarihlerinde Çizgi Koleji Silivri Kampüsünde düzenlenen bursluluk sınavı 1000’e yakın öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi. 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencilerinin katıldığı sınava uzak bölgelerden gelen öğrenciler için Çizgi Koleji tarafından servis hizmeti verildi.

Çizgi Koleji Bursluluk Sınavı Yoğun Katılımla gerçekleşti

Cumartesi ve Pazar günü toplam 8 oturumda gerçekleştirilen Bursluluk Sınavında, Çizgi Koleji Yönetimi, Öğretmenleri ve Çalışanları tam kadro görev aldı. Öğrencilerin büyük heyecanla sınava girdiği zaman diliminde Çizgi Koleji Rehberlik Servisi ve Yabancı Diller Bölümü velilere seminerler düzenleyerek Çizgi Koleji’nin özgün eğitim modeli hakkında bilgi verildi.

Velilere sunulan ikramlarının ardından Çizgi Koleji Kurucusu Ulaş VELİOĞLU velilere hitap ederek; Cumhuriyet tarihimizin en değerli mirası olan köy enstitülerini kılavuz eden okulumuz “Beceri temelli eğitim” modelini esas alarak, 21. yy. becerilerine sahip bir kuşak yetiştirerek çocuklarımızı hem hayata hem de sınavlara hazırlıyoruz dedi.


Çizgi Koleji Silivri Kampüsü Yönetimi bursluluk sınavı sonuçlarını 12 Ocak 2020 tarihi itibari ile açıklayacağını duyurdu.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212